Kochani, dzisiejsza prośba ma być jak zdjęcie ją obrazujące – pełna szczerości, lojalności, serca… Chcę Was poprosić o to, że jeżeli po wykonanym zabiegu coś Was zaniepokoi, zaskoczy, to zadzwońcie do mnie.

Dlaczego o to proszę? Kilka dni temu Klientka zgłosiła się na kolejną wizytę i opowiedziała mi, że po ostatnim zabiegu skórę w okolicy nosa i brody miała bardzo suchą, ściągniętą, wymagającą nakładania dużej ilości kremu nawilżającego. Trwało to dwa dni. Pani sama sobie z tym poradziła… Zapytałam ją, dlaczego mnie o tym nie powiadomiła. Odpowiedziała, że nie chciała „zawracać mi głowy”.

Jeśli dowiaduję się o problemie po ponad miesiącu, nie ma to już dla mnie żadnego znaczenia. Gdybym otrzymała taką informację następnego dnia, mogłabym zdiagnozować skórę i jej pomóc, np. wzmocnić, ograniczyć ucieczkę wilgoci, nawilżyć i uszczelnić płaszcz lipidowy naskórka, a może dodać sił naskórkowej microbiocie. A teraz nic nie mogę zrobić, nie wiem nawet, w czym tkwił problem.

Komunikacja z klientami

Misja specjalna

  • Każdy zabieg kosmetyczny, oprócz tego, że jest pielęgnacyjnym dobrodziejstwem. Jest również sporym wyzwaniem dla skóry, dostarczającym jej dużej porcji składników aktywnych, komponentów, bodźców, impulsów, miksowania różnych technologii, które mogą „namieszać” w jej funkcjonowaniu. To swoisty pielęgnacyjny trening, po którym każda skóra ma prawo być „zmęczona”, a nawet chwilowo osłabiona kilkoma dniami pracy na najwyższych obrotach. To nic strasznego.

Gusta i guściki skóry

  • Zabiegi, które wykonuję są, wysokospecjalistyczne, posiadają nowoczesne nośniki składników aktywnych, które przenoszą substancje czynne, dzięki czemu wnikają one w głąb skóry.

  • Po każdym zabiegu można spodziewać się odpowiedzi, którą nazywam immunologiczną, osobniczą czy naturalną. Z takiego skórnego odzewu potrafię nie tylko zrobić atut, ale jeszcze wiele z niego wyczytać i wyciągnąć wnioski na dalszą profesjonalną pielęgnację.

  • Jeżeli zauważymy jakiekolwiek zmiany na skórze po zabiegu, to należy mnie niezwłocznie o tym powiadomić. Jestem bardzo chętna do współpracy. Tak jak cieszą mnie pochwały po zabiegu, tak samo jestem otwarta na zaopiekowanie się Klientami, gdy na ich skórze pojawią się niepokojące sygnały – zaskakujące, „dziwne” czy wręcz niepożądane.

  • Wszystkie pozabiegowe zachowania skóry, zarówno te, które nas cieszą, jak i te, które już mniej, pomagają mi jeszcze lepiej poznać Waszą skórę, komponować dalszą pielęgnację, która ma przecież za zadanie pielęgnowanie jej urody i zdrowia.

Sprawne szlaki komunikacyjne!

Pozdrawiam serdecznie :-)

2026-05-15T13:20:33+02:0030/05/2023|Kategorie: O mnie, Rozmowy z Klientami, Polecane|
Przejdź do góry