Moje kosmetyczne Oskary :-)

///Moje kosmetyczne Oskary :-)

W moim zawodowym życiu miały miejsce wydarzenia, po których wszystko wokół zaczynało wirować… Krokiem milowym było zwycięstwo w pierwszej edycji Konkursu na Kosmetyczkę Roku Bielenda Professional. Zdobyte wówczas nagrody towarzyszą mi do dzisiaj, kolejne wyróżnienie – Holistyc Beauty Award, przyznane podczas jubileuszowego Kongresu LNE w Krakowie LNE – sprawiło mi niebywałą niespodziankę i radość.

Kolejnym moim sukcesem jest możliwość pisania artykułów do LNE, a w marcowo – kwietniowym wydaniu czasopisma znajdziecie mój autorski tekst, pod tytułem „Fabryka urody”.

Opisuję w nim drogę, jaką przebyła kosmetyka na przestrzeni dwóch dekad, i opowiadam o możliwościach, jakie otwiera przed nami współczesna kosmetyka profesjonalna.

Artykuł napisałam jednym tchem, zainspirowana i zachwycona możliwościami, jakie daje współczesna branża beauty. Obserwuję ją od dawna, a w kosmetyce tyle się zmieniło: od stosowanej w kosmetyce aparatury poprzez same preparaty kosmetyczne, wystój gabinetów, możliwości promocji swoich usług aż po możliwości edukacji. Kilkanaście lat temu na uniwersytecie był jedynie wydział lekarski, wydział farmaceutyczny, wydział stomatologii. Teraz jest dietetyka, fizjoterapia i właśnie kosmetologia. Bardzo mnie to cieszy. Imponująca jest również dostępność do informacji z zakresu branży beauty. Otacza nas szeroka oferta profesjonalnych czasopism branżowych – w salonach prasowych aż roi się od kosmetycznych periodyków.

Mamy niczym nieskrępowane możliwości uczestnictwa w ciekawych warsztatach, kongresach na światowym poziomie, ogólnopolskich konkursach. Wszystko jest teraz na wyciągnięcie ręki. Takie możliwości potęgują głód wiedzy, otwierają na nowości i trendy, a w konsekwencji wpływają  na rozwój kosmetyki profesjonalnej.

O tym wszystkim i kilku innych aspektach współczesnej kosmetologii napisałam artykuł, do lektury którego serdecznie zapraszam:
Wpadnij do Kosmetyczki Roku :-)
Gabinet Kosmetyczny Łódź – Bałuty

ul. Srebrna 33 Tel. 601 891 506


2020-03-05T12:55:04+00:0005/03/2020|Categories: O mnie, Moje artykuły w prasie|Tags: |