Gabinetowa rezerwa

Kochani, jestem posiadaczką żelaznej porcji maseczek, preparatów do dezynfekcji skóry oraz powierzchni. Nie są to ilości na skalę kliniczną, prowadzę przecież kameralny Gabinet Kosmetyczny, ale jeżeli ktoś z Was pilnie potrzebuje maseczek jednorazowych lub nie zabezpieczył się w preparat do dezynfekcji skóry, a w tej chwili bez zwłoki go potrzebuje, to podzielę się z Wami.

Z dużej porcji zrobimy mniejsze opakowanie. Jeżeli nie wiecie, jak i czym dezynfekować dłonie, dzwońcie do mnie, chętnie Wam o tym opowiem.


Czego jak czego, ale czasu mi teraz nie brakuje, a wiedzę w tym temacie posiadam niczym nieograniczoną. Sami nazywaliście mnie przecież: „Panią Sanepid” ;-)

Jeśli macie do mnie pytania dotyczące kontynuowania pielęgnacji w warunkach domowych, zawsze możecie zadzwonić. Wszystko ustalimy, zrobicie notatki i będziecie działać w swoich Domowych Instytutach Urody! Pacjentów podologicznych, szczególnie tych z tendencją do powstawania upiornych modzeli, nagniotków, odcisków czy z bolesnymi wałami paznokciowymi, proszę o kontakt. Warto mieć wszystko pod kontrolą. Podpowiem Wam, co robić w razie pojawienia się dyskomfortu, aby nie dopuścić do pojawienia się bólu i uchronić Was przed cierpieniem, które towarzyszy ewentualnym zaniedbaniom.

Jestem do Waszej dyspozycji… bezpłatnie i bezgranicznie, choć wiadomo, że pewnych granic nie wolno nam przekroczyć.

Podobno ciekawe życie to ciągłe wyzwania… Gabinet Kosmetyczny Ewy Wasiak
Łódź Bałuty ul. Srebrna 33
Tel. 601 891 506


2020-03-17T23:57:32+00:0017/03/2020|Categories: O mnie, Aktualności, Rozmowy z Klientami|