8 marca z upominkiem u kosmetyczki

/, Aktualności/8 marca z upominkiem u kosmetyczki

Drodzy Klienci, duuużymi krokami zbliża się marzec, a wraz nim… Dzień Kobiet! Wspólnie z marką kosmetyczną Bielenda Professional wpadliśmy już w wir przygotowań do 8 marca.

Bielenda Professional ponownie zaprasza moich Klientów do udziału we wspaniałym projekcie. Osiem pierwszych Klientek, które w Dzień Kobiet będą miały wykonany zabieg pielęgnacyjny twarzy, zostanie obdarowanych kosmetycznym upominkiem. Nie jest to chyba wielkim zaskoczeniem, że prezentem będzie preparat kosmetyczny z bogatej oferty Bielenda :-)

Prezenty, podarunki, urocze drobiazgi…

Cyklicznie obchodzimy Dzień Kobiet, Dzień Matki, Międzynarodowy Dzień Urody oraz Mikołajki. Mogę również z czystym sumieniem powiedzieć, że Bielenda Professional uprzyjemnia mi każdy dzień pracy, oferując profesjonalne, niewiarygodnie skuteczne, inspirująco pachnące, biozgodne kosmetyki do pracy zabiegowej.

Kto nie ma jeszcze planów na tegoroczny Dzień Kobiet, może spędzić ten wyjątkowy dzień w moim Gabinecie, czyli w miejscu, gdzie króluje pielęgnacja. Zapraszam na największe hity Bielenda Professional, czyli nowości królujące w aktualnej ofercie Gabinetu oraz sprawdzoną „bielendową” klasykę.

Najcenniejsze jest zaufanie 

A jak wiadomo, kosmetyki dla kosmetyczki są tym, czym na przykład dobrej jakości farby dla artysty. To dzięki nim, niczym za pociągnięciem pędzla, maluję „obrazy” pielęgnacyjne, wyrażam swoją wrażliwość na potrzeby Klientów i robię co w mojej mocy, aby każdy zabieg był arcymistrzowski i zarazem stał się kosmetycznym dziełem sztuki.

Zawsze fair

Wiem, że zrobiło się bardzo, bardzo słodko i żeby nie przelukrować, powiem, że wszystkie nasze działania okupione są ciężką, solidną, systematyczną i twórczą pracą oraz konsekwencją działania wraz ze starannie przemyślaną filozofią pielęgnacyjną.

Zapraszam zatem do lektury postu o kosmetycznym świętowaniu i oczywiście do odwiedzenia mojego Gabinetu Kosmetycznego.

Wpadnij do Kosmetyczki Roku na zabieg i odbierz upominek :-)
Gabinet Kosmetyczny Łódź – Bałuty ul. Srebrna 33
Tel. 601 891 506


2020-02-25T16:07:54+00:0025/02/2020|Categories: Promocje, Aktualności|