Zmęczenie, stres, upływające lata powodują, że skóra traci swoją witalną energię. Dzięki opatentowanej metodzie pielęgnacyjnej żelazko w zaledwie 30 minut uwolnię skórę od napięć. Zabieg oferuje jednocześnie widoczne gołym okiem rezultaty walki z upływającym czasem. To zdecydowanie więcej niż tradycyjny zabieg przeciwzmarszczkowy.

W żelazku przeciwzmarszczkowym została wykorzystana unikalna pompa VacuElectro, która pozwala na jednoczesne przeprowadzenie masażu próżniowego vacum oraz mikrostymulacji. To poprzez stymulację mięśni urządzenie odmładza rysy twarzy, wygładza skórę i spłyca zmarszczki.

Skuteczność żelazka sprawdziłam na własnej skórze, gdy uczestniczyłam w warsztatach w Gdyni. Po zabiegu moja twarz była bardziej jędrna, a zmarszczki i bruzdy zostały wygładzone.

Na czym polega mikrostymulacja TENS?

TENS, czyli przezskórna elektryczna stymulacja nerwów, to skrót angielskiego określenia Transcutaneous Electrical Nervous Stimulation. Jest to metoda sprawdzona, wykorzystywana od wielu lat, skuteczna i bezpieczna. W fizjoterapii używa się jej do łagodzenia bólu i leczenia zaburzeń funkcji mięśni i nerwów. Dzięki swojej efektywności znalazła również zastosowanie w kosmetyce profesjonalnej.

TENS wykorzystywane w żelazku przeciwzmarszczkowym wzmacnia mięśnie twarzy i klatki piersiowej.
Wraz z upływem czasu skóra traci jędrność, jej struktury słabną, spada poziom wilgoci, osłabione mięśnie tracą masę, a skóra zaczyna wiotczeć. Kosmetyki nie działają na mięśnie, dlatego bardzo ważne są zabiegi, które je wzmacniają i powodują, że skóra jest bardziej napięta. Mikrostymulacja TENS właśnie motywuje je do pracy.

Na czym polega masaż próżniowy vacum?

Masaż vacum aktywizuje metabolizm komórkowy oraz pomaga skuteczniej „organizować się” komórkom, zwiększa ukrwienie tkanek, bardziej dotlenia komórki skóry oraz optymalizuje  przepływ substancji odżywczych do górnych warstw skóry. Działa także ujędrniająco, eliminuje toksyny, polepsza jędrność i koloryt skóry, poprawiając tym samym jej ogólną kondycję. To co dla mnie bardzo ważne, „budzi” uśpione struktury skóry, pomagając jej w autonomicznym odtworzeniu tkanki podporowej.

Jedno urządzenie, wiele możliwości

Zabieg ten zwiększa masę mięśniową, poprawiając tym samym napięcie skóry i wpływając na jej wygładzenie i pobudza naturalne mechanizmy fizjologiczne. Aktywuje skórę i dlatego jest idealny do zabiegów przeciwzmarszczkowych i liftingujących.

Czas trwania i zalecana liczba zabiegów

Początkowo wykonuję dwa do trzech zabiegów tygodniowo, następnie już tylko raz w tygodniu, zaś w celu utrzymania efektów wystarczy jeden lub dwa zabiegi w miesiącu. Wszystko zależy od kondycji skóry.

Ewa Wasiak Kosmetyczka Roku
Gabinet Kosmetyczny Łódź Bałuty
ul. Srebrna 33 tel. 601 891 506