Zabiegowy Bon Upominkowy? Ależ tak!

///Zabiegowy Bon Upominkowy? Ależ tak!

Zabiegowy Bon Upominkowy? Ależ tak! To upominek miły sercu, skrojony na miarę potrzeb i oczekiwań wielu z nas. Upominki to nasi sprzymierzeńcy w relacjach z bliskimi osobami. Wszyscy je uwielbiamy. A prezent nie może być przypadkowy.

Głębokie i ciepłe relacje z bliskimi są niebywale mocnym filarem dobrego życia, a specjalnie przygotowany i przemyślany upominek może być przysłowiową kropką nad i. Zabieg kosmetyczny podarowany w prezencie jest wcieleniem wyrafinowanego dotyku, miksu zmysłowych zapachów i skuteczności kosmetyków. Może być również formą zaprzyjaźnienia się z kosmetyczką :-)

Jeżeli chcesz podarować bliskiej osobie świąteczny, wielkanocny upominek, to zapraszam Cię po niego do mojego Gabinetu Kosmetycznego. Wiosna to czas dla skóry, chcemy, aby była piękna i zdrowa. Warto wspomóc ją w tej misji.

Voucher Kosmetyczny to idealne rozwiązanie dla tych, którzy dbają o urodę systematycznie i odwiedzają mnie w Gabinecie, ale również dla tych, dla których będzie to zaskoczenie i niespodzianka. Troskliwość pielęgnacyjną lubią bowiem osoby niezależnie od płci, wieku, a nawet pogody.

Zabiegowy Bon Upominkowy to prezent, który płynie z troski, z głębi serca, z miłości. To podarunek, który motywuje do dbania o siebie. Jest zdecydowanie inny niż te tradycyjne. Nawet nie podejrzewacie, jak trafnym prezentem może się okazać wizyta w moim Gabinecie Kosmetycznym.

Pomoc w prezentowej sprawie

Zakupienie bonów jest niebywale proste. Jeżeli masz ochotę kupić Zabiegowy Bon Upominkowy, to skontaktuj się ze mną telefonicznie (601 891 506) lub za pośrednictwem  formularza kontaktowego na mojej stronie internetowej. Pomogę Ci go skomponować i razem ustalimy wszystkie szczegóły, jego cenę, szatę graficzną. Następnie przygotuję Twoje zamówienie, a Ty odbierzesz bon po drodze z pracy czy spaceru.

Bony mają różną wartość – możesz wybrać prezent już za 50, czy 100 zł. Mogą mieć również wartość 150, 200, 250, czy 300 zł. Są dostępne również bony zawierające atrakcyjną cenę za serię zabiegów – o wartości 500, 1000 zł lub dowolną kwotę.

Zapraszam również po Bony Upominkowe, które można podarować z okazji innych świąt: Dnia Matki, Dnia Ojca, Dnia Dziecka, Walentynek czy także bez okazji

Wpadnij do Kosmetyczki Roku
Gabinet Kosmetyczny Łódź – Bałuty
ul. Srebrna 33 tel. 601 891 506


2019-05-10T19:01:10+00:0010/05/2019|Categories: Bony prezentowe|Tags: |