Z klasyką ku nowoczesności – oczyszczanie cery

///Z klasyką ku nowoczesności – oczyszczanie cery

Co najbardziej cenię w swojej pracy? Bardzo lubię łączyć w Gabinecie to, co się sprawdziło, z tymi wszystkimi inspirującymi nowościami. W każdym z zabiegów zachowuję również równowagę pomiędzy metodyką zabiegową, skutecznością i ceną.

Każdy z nich jest wyrazem mojego szacunku wobec możliwości anatomicznych i fizjologicznych skóry. Jednym ze sztandarowych zabiegów, w którym łączę to, co tradycyjne w kosmetologii, z tym, co całkiem niedawno odkryłam, jest np. moje autorskie oczyszczanie skóry.

Szlachetny i sprawdzony 

To wielopłaszczyznowa kompozycja pielęgnacyjna, która składa się kilku etapów: manualnego oczyszczenia skóry (tę część skrótowo nazywam „manualną”), eksfoliacji skóry przy użyciu kwasów owocowych nowej generacji, nawilżania preparatami na bazie ciekłokrystalicznej, po kojenie oksybrazją i maską algową.

Spotkałam się nie raz z opinią, że zabiegi z wykorzystaniem techniki manualnej to przeżytek i że grożą zakażeniem bakteryjnym czy grzybiczym. Jak już pisałam w jednym z felietonów, słowo „przeżytek” zamieniłabym jednakże na słowo „klasyka”, a co do możliwości pojawienia się infekcji, to przy braku należytej higieny można zaszkodzić Klientowi podczas wykonywania każdego rodzaju zabiegu.

Higiena potężniejsza niż standardy

W moim Gabinecie przestrzegane są standardy higieny na iście klinicznym poziomie – bez wyjątków: od kompozycji oczyszczających poprzez zabiegi złuszczające, a na pedicure kończąc. Od samego początku jego istnienia autoklaw pracuje pełną parą – dosłownie i w przenośni.

Wpadnij do Kosmetyczki Roku na oczyszczanie cery.
Gabinet Kosmetyczny Łódź – Bałuty ul. Srebrna 33
Tel. 601 891 506


2019-07-19T14:40:09+00:0019/07/2019|Categories: Oczyszczanie cery|