Wiosna + Dzień Kobiet

Fraza „w marcu jak w garncu” oddaje obraz zmienności marcowej pogody. Śnieg przeplata się z deszczem, słońce z mrozem, dokuczliwa zimnica z subtelnym ciepełkiem. To swoisty kolaż pogodowy, piękna pora roku idealna do odwiedzenia kosmetyczki.

Marzec także zdecydowanie kojarzy się z wiosną i Dniem Kobiet, a skoro przyroda zaprasza do świętowania, to czemu zostawać biernym, tym bardziej, że Bielenda Professional szerokim gestem rozdaje kosmetyki. Aby odebrać bonus, wystarczy umówić się na zabieg pielęgnacyjny z oferty Gabinetu.

Skóra na piedestale :-)

Skóra jest największym organem naszego ciała, spełniającym ważne funkcje, pełnym tajemnic i niezwykłej mocy, pracującym na cztery zmiany, bez prawa do urlopu, potrafiącym wiele znieść. Dlatego też powinniśmy otaczać ją szczególną troską i fundować jej profesjonalny pielęgnacyjny odpoczynek.

Jej ogromne zdolności do odnowy warto wspierać odpowiednio zbilansowanymi profesjonalnymi zabiegami kosmetycznymi, zabiegami, które są dla niej atrakcyjne, pełne przyjaznego dotyku, pobudzającymi jej funkcje witalne, bogatymi w wykwintne składniki odżywcze.

Jest co świętować!

Nie pierwszy i mam nadzieję nie ostatni raz, marka kosmetyczna Bielenda Professional postanowiła świętować wspólnie z moimi Klientami. Bawiliśmy się już w ubiegłym roku, a projekt z blisko dwuletnią tradycją, cieszy się coraz większą popularnością wśród moich Klientów.

Kto nie ma jeszcze planów na tegoroczny Dzień Kobiet, może spędzić ten wyjątkowy dzień w moim Gabinecie, czyli w miejscu, gdzie króluje pielęgnacja. Zapraszam na największe hity Bielenda Professional, czyli nowości królujące w aktualnej ofercie Gabinetu oraz sprawdzoną „bielendową” klasykę.

Każdy, kto wykona w tym dniu zabieg pielęgnacyjny twarzy otrzyma atrakcyjny upominek.

Zrelaksuj się i zadbaj o kondycję skóry.
Zapraszam :-)


Wpadnij do Kosmetyczki Roku :-)
Gabinet Kosmetyczny Łódź – Bałuty ul. Srebrna 33
Tel. 601 891 506


2019-03-08T17:27:07+00:0005/03/2019|Categories: Bony prezentowe, Aktualności|