Wielkie wyróżnienie i nagroda :-)

Wiele osób pogratulowało mi sukcesu. Kochani, dla mnie sukces to przede wszystkim zadowoleni ze skuteczności mojej pracy Klienci i kalendarz wypełniony po brzegi. Kongresy, spotkania, wyróżnienia, nagrody, urocze zdjęcia są jedynie elementem zdobniczym mojej pracy, swoistą wisienką na torcie, ale trzeba jednak pamiętać, że tort bez dekoracji jest mało atrakcyjny ;-)

Gdy jadę na Kongres i obserwuję liczbę osób zmierzających w kierunku Centrum Kongresowego, to nabieram pewności, że kosmetyka profesjonalna to niebywale prężnie rozwijająca się dziedzina gospodarcza. I choć nazywanie kosmetyki częścią systemu gospodarczego średnio mi się podoba, to takie są fakty.

Przyglądam się systematycznie znajomym z branży, których poznałam podczas przeróżnych imprez, warsztatów, Konkursu Kosmetyczka Roku i jestem pod ogromnym wrażeniem ich indywidualnego podejścia do stworzenia sobie niepowtarzalnej przestrzeni do pracy, rozwoju, zarobkowania, realizacji marzeń.

Przestrzeń dla każdego…

Zawsze lubiłam obserwować ludzi, czytać biografie. Często podczas podróży obserwuję ludzi i tworzę sobie w myślach historię osoby, której akurat się przyglądam. Przyglądanie się bliźnim jest fascynujące, a szczególnie jest to ważne w przypadku osób, których praca jest tak bliska mojemu sercu. A pole działania kosmetyczek to wartościowa mieszanka różnych technik, rodzajów aparatury, preparatów, wyznawanych wartości, doświadczenia, talentów, szczęścia.

Jeżeli w moim życiu można coś zakwalifikować jako szczęśliwe zrządzenie losu, to było nim bez wątpienia uczestnictwo w Konkursie Kosmetyczka Roku Bielenda Professional, które zmieniło bieg wydarzeń w niebywały sposób. Nawet nie chcę myśleć, co mogłoby się wydarzyć lub nie wydarzyć, gdybym wtedy nie zdecydowała się przystąpić do tej rywalizacji.

Ładowanie zawodowego akumulatora ;-)

Dlatego mówiłam, mówię i będę uparcie powtarzać, że bez względu na to, ile pracy, serca, trudu włożyłam=wkładam w swoją pracę, to uczestnictwo w Konkursie było=jest swoistą trampoliną zawodową dla mnie i mojego Gabinetu.

Za ten zastrzyk energii bardzo dziękuję :-)

Wpadnij do Kosmetyczki Roku :-)
Gabinet Kosmetyczny Łódź-Bałuty
ul. Srebrna 33 Tel. 601 891 506


2019-11-24T14:01:33+01:0024/11/2019|Categories: O mnie, Z życia Gabinetu, Kongresy i Warsztaty, Galerie zdjęć|