Voucher kosmetyczny z okazji Dnia Ojca

///Voucher kosmetyczny z okazji Dnia Ojca

Święto Taty to doskonała okazja, aby obdarować Tego Ważnego Mężczyznę Pielęgnacyjnym Bonem Upominkowym.

Zabiegowe Bony Upominkowe na Dzień Mamy przyjęły się już na dobre. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby również Tatę zaprosić do Salonu Kosmetycznego.

Piękna wakacyjna pogoda sprzyja zadbaniu o siebie. Warto podarować zatem Tacie Zabiegowy Bon Upominkowy, a my jak zawsze – zaproponujemy dużą porcję dobrej kosmetycznej pielęgnacji :-)

Co kupić Tacie, który wszystko już ma? Piramidy książek, sprzęt żeglarski, narciarski, wędkarski czy tysiące innych rzeczy? W ramach voucheru możesz zafundować Tacie pedicure, manicure lub zabieg pielęgnacyjny twarzy. Przed wyjazdem na urlop – spływ kajakowy, rejs żeglarski – będzie jak znalazł.

Zabiegowy Bon Upominkowy to prezent, który płynie z troski, z głębi serca, z miłości. To podarunek, który rozwija i motywuje do dbania o siebie. Jest zdecydowanie inny niż te tradycyjne. Nawet nie podejrzewacie, jak trafnym prezentem może okazać się wizyta w naszym Gabinecie Kosmetycznym.

Zakupienie voucherów jest niezwykle łatwe. Wystarczy skontaktować się ze mną telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Pomogę Ci skomponować prezent i wybrać stosowne zabiegi. Potem jak najszybciej przygotuję Twoje zamówienie, a Ty odbierzesz je po drodze z pracy czy spaceru.

Pielęgnacyjny Bon Kosmetyczny będzie
uniwersalnym i inspirującym upominkiem dla każdego Taty :-)

Wszystkiego NAJlepszego Tato!


Wpadnij do Kosmetyczki Roku po prezent dla Taty :-)
Gabinet Kosmetyczny Łódź – Bałuty ul. Srebrna 33
Tel. 601 891 506


2019-06-15T08:48:31+00:0015/06/2019|Categories: Bony prezentowe|