Voucher kosmetyczny na Święta :-)

///Voucher kosmetyczny na Święta :-)

Mówią, że prezenty kupuje portfel. Niby tak, tylko że jedne podarunki bardziej od drugich wypływają z potrzeby serca, ponieważ wiodą ku lepszemu zdrowiu i urodzie. Takich oczywiście życzę wszystkim Państwu z całego serca.

Już z pewnością wiecie, o jakie prezenty mi chodzi ;-) Zachęcam Was zatem do zakupu Gwiazdkowych Bonów Upominkowych w moim Gabinecie Kosmetycznym. Nie chcę jedynie gloryfikować Kosmetycznego Bonu Zabiegowego, ale uważam, że to upominek, który posiada wymiar duchowy, ponieważ jest wyrazem troskliwości o obdarowywanego i to na wielu płaszczyznach.

To upominek, który jest wszechstronny, dla obu płci, tych z Marsa i z Wenus, bez barier związanych z wiekiem, doskonały dla zapracowanych.

To upominek idealny dla Mężczyzny, któremu przydałby się zabieg pielęgnacyjny stóp, a sam nigdy nie wybrałaby się na profesjonalny pedicure do kosmetyczki. To prezent dla Kobiety, której nie wolno postrzegać przez pryzmat fartuszka kuchennego, dzieci i świątecznego porządkowania domu.

Dla Mamy to upominek, który jest wyrazem szacunku dla Jej potrzeb pielęgnacyjnych. Dla Taty zaś, który być może nigdy nie był u kosmetyczki, to prezent – pretekst, aby przekonać Go, że wizyta w Gabinecie Kosmetycznym nie jest niczym dziwnym. Bon jest świetny dla nastolatka, nastolatki, koleżanki, przyjaciółki, jednym słowem – to upominek bez barier.

Niedawno pewien Pan zwierzył mi się, że chętnie kupiłby swojej partnerce Voucher Kosmetyczny, ale ma obawy, czy Ona nie pomyślałaby, że wygląda niekorzystnie. Wydaje mi się, że to bezpodstawne obawy, ponieważ gdybyśmy szli tym tokiem myślenia, to każdy upominek można by ubrać w jakiś podtekst: perfumy, ubranie, książkę. Nie ma co filozofować. Niech serce dyktuje, co komu podarować.

Panu, odpowiedziałam, że musi być zdecydowany w 100% na upominek, który chce podarować partnerce, ale Zabiegowy Bon Upominkowy jest prezentem lepszym niż każdy supergadżet.

Zakupienie voucherów jest naprawdę łatwe. Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Pomogę Ci skomponować prezent i wybrać stosowne zabiegi. Potem jak najszybciej przygotuję Twoje zamówienie, a Ty odbierzesz je po drodze z pracy.

Wpadnij po Voucher Kosmetyczny do Kosmetyczki Roku :-)
Gabinet Kosmetyczny Łódź – Bałuty ul. Srebrna 33
Tel. 601 891 506


2019-01-01T09:56:26+00:0022/12/2018|Categories: Bony prezentowe|