Sms od Klientki & pupa niemowlaka

Było mi bardzo miło, gdy rano otrzymałam taki oto sms od Klientki: Dzień dobry Pani Ewo, dziś mam twarz jak „pupa niemowlaka”, gładziutka, bez podrażnień, czoło wyraźnie się poprawiło. Bardzo dziękuję!.

Takie poranki są urocze, a taka lektura jest wspaniałym dodatkiem do porannej kawy. Praca zawsze była dla mnie czymś ważnym. Od ponad dekady prowadzę własną firmę. Robię to, co lubię, i pracuję z ludźmi, których lubię. Przepadam za swoją pracą. Sprawia mi ogromną frajdę. Dzięki niej czuję się silna, potrzebna i bezpieczna.


Ponieważ nie zawsze tak było, dlatego doceniam to, co osiągnęłam, i tym bardziej chcę być w miejscach, w których piękno, pasja, elegancja, zdrowie tworzą przestrzeń zawodową dla ludzi z branży beauty. Kocham tę specjalność, gdy pracuję w Gabinecie, gdy jestem w domu, na kongresie i w każdym innym miejscu :-)

Na koniec dodam, że cera Klientki jest bardzo problematyczna, kapryśna i nie do końca przeze mnie rozszyfrowana, dlatego nawet w najpiękniejszym śnie nie wyśniłabym takiej reakcji skóry. Serio.

Wpadnij do Kosmetyczki Roku :-)
Gabinet Kosmetyczny Łódź – Bałuty 
ul. Srebrna 33 tel. 601 891 506