kosmetyczka nakłada maseczkę na twarz klientki

Strona internetowa nie miałaby żadnej wartości i byłaby martwa bez wpisów i rekomendacji od Klientów. Zachęcam Was do zamieszczania Waszych opinii i rekomendacji. Za wszystkie serdecznie dziękuję: będę je wnikliwie analizować i wyciągać wnioski, w jakim kierunku powinien zmierzać mój Gabinet :-)

Dodaj rekomendację

Name
Email
Review Title
Rating
Review Content

Otrzymane rekomendacje

Tytuł

★★★★★
Witam, gorąco polecam wszystkim usługi Pani Ewy. Jest profesjonalistką, dzięki której moje stopy wyglądają wreszcie pięknie, a twarz nabiera blasku ;-) Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!
- Ewelina

Tytuł

★★★★★
Pani Ewa jest niezwykle cierpliwa, profesjonalna i pełna zrozumienia. Pedicure w Jej wykonaniu, to RAJ dla stóp! A za masaż szczoteczką moich brwi przed depilacją Panią Ewę UWIELBIAM :-)))) Gratuluję fantastycznej strony!
- Olga

Tytuł

★★★★★
Od 2008 roku jestem stałym klientem gabinetu "Uroda i Styl", bardzo cenię sobie profesjonalizm pani Ewy, świetne wyposażenie gabinetu, a zwłaszcza AUTOKLAW, który gwarantuje pełną sterylność narzędzi, używanych w gabinecie.
- Wojciech Suchomski

Tytuł

★★★★★
Panią Ewę poznałam w 2008 roku. Kiedy po dłuuuuugim pobycie w Hiszpanii, przejściu wielu kilometrów po spalonym słońcem lądzie, moja Mama zobaczyła moje stopy, powiedziała: "chyba tylko Pani Ewa może coś z tym zrobić ;)" A mój mąż po dwugodzinnym zabiegu u Pani Ewy stwierdził, że dawno tak nie odpoczął :) Gratuluję wspaniałej strony internetowej! Pozdrawiam!!!
- Karolina Lejsza

Tytuł

★★★★★
Witam:) Chciałabym zarekomendować Gabinet Ewy Wasiak. Nikt tak jak Ona nie potrafi włożyć tyle serca w swoje DZIEŁO. Gratulacje z okazji inauguracji strony www. Monika Wicher
- Monika Wicher

Tytuł

★★★★★
Do Pani Ewy trafiłam prawie dwa lata temu i jestem od niej uzależniona :) kocha to co robi i jest w tym najlepsza. Dobro klienta jest dla Niej najważniejsze, a poza tym panuje u Pani Ewy niepowtarzalna atmosfera :) Polecam wszystkim. Pzd. Ewa Ch.Sz.
- Ewa

Tytuł

★★★★★
Pani Ewuniu gratuluję fantastycznej strony! Cóż mogę dodać ...zabiegi u Pani to relaks dla twarzy, stóp i dłoni;-) Wszystko odbywa się profesjonalnie z muzyka w tle i szczerze mówiąc nie chce się opuszczać tego wygodnego fotela:-) Pozdrawiam ciepło;-)
- Ela Rajewska

Tytuł

★★★★★
Ewa, to jedyna kosmetyczka, jakiej bez obaw powierzam moje stopy, dłonie i twarz.Jest bardzo kompetentna i bardzo dokładna, rzetelna - wiem co mówię, mam porównanie!! Zaraz lecę sprawdzić nowy zabieg, jaki proponuje na twarz. A jak wyjdę z niego młodsza- dam się sfotografować:) Wiesława Jędrzejczyk
- Wiesława

Tytuł

★★★★★
Pani Ewo, cieszę że jestem Pani klientką. Zawsze mogę liczyć na profesjonalne rozpracowanie mojej twarzy czy dłoni. Dobrze mi to robi i motywuje do stałego dbania o siebie. To, co jest kojące i pobudzające zarazem to wielki entuzjazm i zaangażowanie, które za każdym razem okazuje Pani pracując. Doceniam to bardzo. Klimat, który Pani tworzy i efekty, które dzięki Pani pracy widzę u siebie - są wyjątkowe. Dziękuję !!! Kasia Lewandowska
- Kasia Lewandowska

Tytuł

★★★★★
Bardzo lubię Panią Ewę, atmosferę Jej Gabinetu, a najbardziej efekty zabiegowe na mojej twarzy. Polecam. Halina.
- Halina Starzec

Tytuł

★★★★★
Polecam Gabinet Ewy Wasiak. Dzięki Jej pracy moje stopy wyglądają jak NOWE. Teraz cieszę się z tego szczególnie, gdyż od jutra będę szusować z synem na nartach. Dziękuję za dopieszczenie mojej twarzy. Polecam i pozdrawiam. Piotr Maciak.
- Piotrek Maciak

Tytuł

★★★★★
Wizyta w gabinecie Pani Ewy to raj dla ciała i ducha. Profesjonalizm połączony z kojącą zmysły muzyką w tle, jak również piękny, ciągle zmieniający się wystrój otoczenia gabinetu powoduje, że na czas zabiegu zapomina się o sprawach dnia codziennego. Pozdrawiam serdecznie i polecam Panią Ewę jako osobę wykonująca swój zawód z wielka pasją.
- Elżbieta

Tytuł

★★★★★
U Ewy w Gabinecie odradzam się całościowo: wchodzę w inny wymiar samej siebie. Nie tylko za sprawą Jej profesjonalizmu, świetnie wyposażonego gabinetu, bezpiecznie higienicznych zabiegów... Urodę tego miejsca, tak inspirującego estetycznie, podkreśla finezja drobiazgów, tee-time w relaksującej lub energetyzującej oprawie muzycznej... To prawda, Ewo: Każdy Nosi W Sobie Piękno. Tylko nie każdy umie... No, właśnie... ciąg dalszy cytatu urywa się intrygująco... I to też jest takie w Twoim stylu... Dyskretnie towarzyszyć, poprzestając na sugestii. Byłam dwa dni temu na pedicurze, manicurze, hennie brwi i rzęs, zabiegu pielęgnacyjnym twarzy. Ponad cztery godziny. To czas intensywnej relacji. Z Ewą szybko nawiązuje się bliski kontakt. Zasługa w tym Jej ciepłej osobowości. Umie słuchać i czytać z reakcji ciała, które pielęgnuje. Wzruszyła mnie do łez, gdy pod trzy koce, którymi mnie okryła, położyła mini-termofor w kształcie serca, na moje zimne stopy. Dziękuję Ci, za ten macierzyński gest. Cieszę się, wraz z Tobą, Twoim nowym, wirtualnym, dzieckiem. Z ciekawością będę tu zaglądać. Elżbieta Kolańska
- Ela Kolańska

Tytuł

★★★★★
Ewuniu, dziękuję za pedicure i dopieszczanie moich stóp. Teraz już wiem, że kluczem do zdrowia kręgosłupa jest prawidłowa postawa ciała. Z bolącymi stopami, nie miałam, ani jednego, ani drugiego. Teraz mam stopy gładziutkie jak niemowlę:) i takie lekkie. Dziękuję Ci Ewuniu za perfekcyjnie wykonany pedicure, cierpliwość i troskliwość oraz konsekwencję działania. Pedicure, w Twoim Gabinecie kosmetycznym to relaks i komfort. Dziękuję. Wdzięczna Krystyna Olczak.
- Olczak Krystyna

Tytuł

★★★★★
Do Salonu Kosmetycznego Ewy Wasiak, trafiłam trzy lata temu z bolącymi modzelami i odciskami. Na początku pedicure musiałam mieć wykonywany co 3-4 tygodnie. Obecnie wykonuję pedicure co 2 miesiące. Uczucie komfortu, lekkości i świeżości towarzyszy mi każdego dnia. Mam stopy wolne od bólu! Dzięki wyposażeniu gabinetu w autoklaw, mam poczucie bezpieczeństwa, co jest niezwykle ważne przy mojej cukrzycy. Mówię to jako klientka i jako biolog. Ewuniu USKRZYDLIŁAŚ MOJE STOPY. Życzę Ci, Kochana Ewuniu, wielu pomysłów do dalszej innowacji Gabinetu, które przyczynią się do poprawy stanu zdrowia i komfortu Twoich Klientów. Gratuluję pełnego ciepła nastroju, który potrafisz stworzyć. Polecam. Halina Ziółkowska
- Halina Ziółkowska

Tytuł