Profesjonalne oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Mężczyzna u kosmetyczkiLato to wspaniały czas, aby wybrać się profesjonalne oczyszczanie twarzy i skorzystać z dobrodziejstw tego zabiegu kosmetycznego. Jest to bowiem czysto naturalny zabieg pielęgnacyjny dla Pań i Panów. Zatelefonował do mnie pewien Pan zatroskany o swoją cerę. Zawsze gdy dzwoni mężczyzna, rozmowę rozpoczyna od pytania: czy przyjmuję również panów?

Odpowiadam wówczas, że skóra mężczyzn jest podobnie zbudowana jak skóra kobiet i wymaga podobnej pielęgnacji kosmetycznej :-) Chodzimy przecież do tych samych stomatologów, lekarzy, zatem do kosmetyczki też możemy.

Klient opowiedział mi, jakie ma problemy z cerą i nie było mi do śmiechu, gdy wyznał, że ma bardzo złe doświadczenia z kosmetyczkami. Stwierdził, że jego cera bardzo szybko i mocno się zanieczyszcza, w związku z czym potrzebuje gruntownego oczyszczenia – wycisku kosmetycznego, a zabiegi, które mu dotychczas wykonywano, to były same peeelingi, kawitacje, maseczki…, nie spełniały oczekiwań jego skóry.

W komórkach skóry drzemie moc autoregeneracji, którą warto czasami pobudzić oczyszczeniem cery. Tkanka ta potrafi sama usunąć wiele zanieczyszczeń. Jednak środowisko, spożywanie przetworzonej żywności, palenie papierosów, kąpiele słoneczne, niewłaściwa pielęgnacja sprawiają, że w pozbywaniu się niektórych problemów musimy naszą skórę wesprzeć. Zanieczyszczeń powinniśmy się pozbywać, ponieważ powodują m. in. gorsze wchłanianie witamin, minerałów i innych składników odżywczych, które zwiększają odporność skóry, wypływają na koloryt i prawidłowe funkcjonowanie skóry. Takim kosmetycznym wsparciem są niewątpliwie zabiegi oczyszczające.

Zaprosiłam Pana do zapoznania się z ofertą gabinetu i opowiedziałam, na czym polegają zabiegi oczyszczające wykonywane w moim Gabinecie.

W odpowiedzi na różnorodność problemów cer i oczekiwań Klientów opracowałam cztery kategorie oczyszczania twarzy:

Zabieg oczyszczający z czyszczeniem manualnym.

Skomponowany dla Klientów lubiących czyszczenie manualne i zdających sobie sprawę z tego, że daje on możliwość najskuteczniejszego wydobycia zanieczyszczeń i zaskórników ukrytych w zakamarkach naskórka. Jest on adresowany dla skóry z zaskórnikami, tłustej, ze strefą T, zszarzałej, zmęczonej, spragnionej suplementów. W jednym zabiegu łączę metodę manualną z mechaniczną (mikrodermabrazją wodno – tlenowej) i enzymatyczną, dzięki czemu zwiększam skuteczność oczyszczania cery.

Zabieg oczyszczający z ograniczonym do minimum czyszczeniem manualnym.

Stanowi zabiegowy kompromis dla osób, których skóra wymaga gruntownego oczyszczenia, a które nie przepadają za czyszczeniem manualnym. Ograniczam do niezbędnego minimum oczyszczanie manualne uwalniając skórę od tych niedoskonałości, których z całą pewnością nie udałoby się usunąć żadną aparaturą kosmetyczną, czy preparatami. Następnym etapem, po lekkim oczyszczeniu manualnym,  jest peeling kawitacyjny lub oksybrazja oraz dwie maski oczyszczające.

Zabieg oczyszczający cerę bez czyszczenia manualnego.

To natomiast kompozycja zabiegowa dla Klientów, którzy odczuwają duży dyskomfort i ból podczas czyszczenia. Choć stronią od czyszczenia manualnego, ich zanieczyszczona, przemęczona, tracąca witalną energię skóra potrzebuje oczyszczenia. Zabieg jest również kołem ratunkowym dla skóry przesuszonej, z zalegającą warstwą martwych komórek naskórka, cienkiej, łuszczącej się i wrażliwej. Na ten zabieg składa się oksybrazja, peeling kawitacyjny i trzy maski. Pierwsza maska głęboko oczyszcza cerę, druga przyśpiesza skuteczność pierwszej, zaś trzecia potęguje działanie swoich poprzedniczek. Oksybrazja i peeling kawitacyjny optymalizują całościowy efekt zabiegu.

Zabieg oczyszczający z czyszczeniem manualnym i kwasami owocowymi.

To zabieg oczyszczający w połączeniu z kwasami owocowymi. Wykonuję go w sezonie jesienno – zimowym; zabieg łączy czyszczenie manualne, oksybrazję, peeling kawitacyjny z działaniem kwasów owocowych, których stężenie dobieram do indywidualnych potrzeb skóry Klienta.

Bez względu na to, którą formułę zabiegową wybierzemy, dbam, aby spełniała oczekiwania skóry.

 

Warto zafundować sobie którąś porcję kosmetycznego lata! :-)

Kontrolowane oczyszczanie skóry zapewnia jej świeżość i chłonność
oraz chroni przed powstawaniem wykwitów.


Ewa Wasiak – oczyszczanie twarzy
Łódź Bałuty ul. Srebrna 33
Zadzwoń: tel. 601 891 506 :-)