Poszukuję Pracownika

/, Aktualności/Poszukuję Pracownika

Poszukuję Pracownika, z którym będę rozumiała się w pół słowa. Jednak aby móc porozumiewać się w taki sposób, trzeba najpierw wiele uzgodnić i wyjaśnić niemało różnorodnych kwestii.

Dlatego też osoby chętne do pracy proszę o kontakt telefoniczny. Gdybym nie odebrała telefonu, proszę o wiadomość sms. Oddzwonię w najbliższym wolnym terminie. Umówimy się na spotkanie i omówimy skrupulatnie wiele czynników, zagadnień, wypracujemy komfort pracy i dobre relacje.


Poszukuję osoby do pomocy przy wykonywaniu zabiegu manicure i pedicure, który jest ważnym elementem mojego kosmetycznego „menu”. Na ten tytuł zasługuje dzięki mojej ciężkiej wieloletniej pracy, a bardzo chciałabym, aby był jeszcze doskonalszy.

Kocham kosmetykę, a natchnienie do pracy czerpię ze wszystkiego, co mnie otacza. Najbardziej inspirują mnie ludzie i ich działania, dlatego poszukuję osoby, która będzie mieć dużo ciekawych pomysłów. Będę jasno i czytelnie przedstawiać swoje oczekiwania, ale również z uwagę słuchać pomysłów Współpracownika i stawiać na indywidualne projekty.

Pragnę nawiązać współpracę z osobą punktualną, dokładną, sumienną, misterną, dbającą o jakość zabiegu, o każdziuteńki jego szczegół. Jestem bardzo wyczulona na jakość. Poszukuję kogoś, kto będzie się rozwijać z każdym dniem, realizować coraz to nowe projekty pielęgnacyjne dostosowane do potrzeb Klientów. Ważne jest dla mnie też dobre serce wyrażone w uśmiechu :-)

Zależy mi na znalezieniu Pracownika, który pracuje z pasją, wyciąga wnioski z różnych sytuacji gabinetowych, postrzega je jako cenne doświadczenie i idzie dalej. Praca w Gabinecie to przede wszystkim higiena, rzetelność, wiedza, dobra metodyka zabiegowa, ale również szlachetne rzemiosło i porcja magii :-)

Dzwońcie, pytajcie, rozmawiajmy. Zapraszam.


Gabinet Kosmetyczny Ewy Wasiak
Łódź – Bałuty ul. Srebrna 33
Tel. 601 891 506 


2018-10-27T11:51:00+00:0025/10/2018|Categories: O mnie, Aktualności|