Postanowienia noworoczne :-)

//Postanowienia noworoczne :-)

Przełom grudnia i stycznia to czas, kiedy czynimy plany i podejmujemy postanowienia na Nowy Rok.

Chyba mało kto, tak jak kosmetyczka, słyszał tyle o wszystkich noworocznych postanowieniach. W przypadku mojej profesji, oczywiście w kwestiach dotyczących pielęgnacji skóry.

Co robić, aby nie przeżywać frustracji, że kiepsko realizujemy plan pielęgnacyjny? Co robić, aby nie przeżywać niezadowolenia i bezradności, że z naszych planów nici, albo że doprowadzamy do skutku zaledwie ich małą część?

Namawiam Klientów, aby nie zmieniali się w niewolnika sztywno narzuconych harmonogramów zabiegowych, za co z pewnością nie jeden marketingowiec natarłby mi uszu, aby umawiali się do Gabinetu, wtedy kiedy tylko tego zapragną. Są jednak takie zabiegi, czy kuracje cery, w których planowanie jest bezwzględnie ważnie, ponieważ tylko wtedy osiągniemy oczekiwane efekty pielęgnacyjne. To oczywiste i naturalne.

Tylko z sercem :-)

Marzę o tym, aby moi Klienci tworząc noworoczną listę i wpisując na nią pielęgnację cery, kierowali się potrzebami skóry i serca, ponieważ wtedy systematyczna pielęgnacja stanie się zdrowym nawykiem, który przyniesie w życiu bardzo dużo energii. W takich realiach nie trzeba będzie codziennie zaglądać do zapisków i być więźniem kalendarza.

Zdrowe i urodziwe noworoczne planowanie.

Klientów, którzy bardzo się złoszczą na siebie samych, że za mało robią dla swojej urody i zdrowia proszę, aby tego nie robili, ponieważ nic pozytywnego z tego nie wyniknie. Nie warto się „biczować”. Lepiej cieszyć się z tego, że już wybrali się do Gabinetu. Taka postawa jest według mnie bardziej rozwojowa, twórcza, pozytywna.

Jeżeli już ktoś bardzo lubi planować swoją pielęgnację, co oczywiście mocno, mocno mnie cieszy, to powinien dopisywać do tej listy to, co już zrobił dla cery, skóry. W ten oto sposób, działania zaplanowane będą przeplatać się i sąsiadować z działaniami podjętymi. Taka lista nie frustruje, tylko motywuje do działania. To coś w rodzaju wspólnej podróży planów i marzeń z realiami ;-)

Kosmetyczne priorytety.

Pomagam Klientom w zaprojektowaniu pielęgnacji gabinetowej i domowej, aby świadomie tworzyli listy projektów, postanowień noworocznych i aby podjęcie działań pielęgnacyjnych w każdym momencie było dla nich łatwe i oczywiste.

Wpadnij do Kosmetyczki Roku :-)
Gabinet Kosmetyczny Łódź – Bałuty ul. Srebrna 33
Tel. 601 891 506


2019-01-01T09:59:47+00:0001/01/2019|Categories: Aktualności|