Bukiet białych tulipanów

Chciałabym wyrazić moją głęboką wdzięczność Pani Grażynie Pela.

Pani Grażyna Pela jest sekretarką i asystentką. W szkole Pani Grażyna Pela pilnuje porządku organizacyjnego, w naszych indeksach i głowach ;-) np. przypomina o zmianie planu… Każda z nas wiele razy biegała do Pani Grażyny z prośbą o pomoc w jakieś sprawie. Pani Grażyno dziękuję za cudowne wsparcie, które odczuwałam każdego dnia jako studentka i absolwentka najlepszej Szkoły Kosmetycznej w Łodzi.

Zawsze komentowałyśmy między sobą: Jak Ona to wszystko ogarnia? Nieustannie z włączonym silnikiem :-) naładowanymi bateriami i zaangażowana w nasze sprawy każdą cząsteczką swojego ciepłej osoby. Skuteczna w działaniu, kompetentna, stanowcza, super pomocna i zawsze uśmiechnięta. Traktowała z oddaniem i przyjaźnią nas i nasze sprawy.

Już jako kosmetyczka i właścicielka Gabinetu Kosmetycznego, zatelefonowałam do Pani Grażyny z prośbą o polecenie zdolnej oraz chętnej do pracy w moim Salonie absolwentki szkoły, ponieważ stażystka Paulinka, która mi pomagała rozchorowała się. Nie minęło pół godziny, gdy zatelefonowała do mnie przesympatyczna i – o czym szybko przekonałam się – uzdolniona młodziutka kosmetyczka.

Pani Grażyno, za wielkie serce i czułą opiekę,
którą nas Pani otacza, jeszcze raz dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie całą Radę Pedagogiczną.
Ewa Wasiak