Pedicure? Naturalnie! Zrób sobie przerwę na pedicure :-)

///Pedicure? Naturalnie! Zrób sobie przerwę na pedicure :-)

Jeżeli Twoje postanowienie noworoczne brzmiało: wizyta na pedicure, to nie skorzystać z możliwości pielęgnacyjnych jakie daje dzisiejsza podologia – grzech!

Pedicure to podstawowy zabieg pielęgnacyjny, a stopy to podstawa – oparcie dla organizmu. Tak to już jest, że gdy tylko nadchodzi wiosna , a wraz z nią pogoda pozwalająca na noszenie butów takich jak sandałki, klapki, pojawia się również zapotrzebowanie na pedicure. Nie oznacza to oczywiście, że ochota na profesjonalną pielęgnację stóp zamiera jesienią czy zimą, ale szczerze mówiąc, wiosną i latem znacząco wzrasta. Wakacyjne podróże sprawiają, że warto zadbać o stopy.

Wielu Klientów zadaje nam pytanie – jak na co dzień dbać o stopy? Wiele osób oczekuje również, że wizyta w Gabinecie i wykonanie pedicure rozwiąże na długo wszystkie pielęgnacyjne problemy. Otóż, nie. Wykonanie zabiegu profesjonalnego zabiegu pielęgnacyjnego stóp nie zwalnia z ich systematycznej pielęgnacji domowej. Dlatego też zwracamy uwagę naszych Klientów właśnie na konieczność codziennej dbałości o stopy.

Tak to już jest, że nikt nie oczekuje po jednej wizycie u stomatologa, że jego uzębienie będzie w idealnym stanie. Każdy dba o jego stan poprzez codzienną higienę. Ze stopami, wydaje mi się, że jest wręcz odwrotnie. Ale nic z tego. O stopy też należy dbać systematycznie: dokładnie osuszać je po kąpieli, smarować je kremem dobranym do potrzeb (nawilżającym, odżywczym), używać tarki do stwardniałego naskórka, tarki wygładzającej. No i – co niezwykle istotne – nosić wygodne obuwie.

Pedicure jest zabiegiem najpopularniejszym i bardzo skutecznym. Zadbane stopy to bowiem nie tylko kwestia dobrego samopoczucia, ale ważny element zdrowia. Pedicure jest zatem bardzo znaczący zabieg w naszej Ofercie – połączenie mocy efektów pielęgnacyjnych ze zdrowotnymi, ponieważ gdy bolą stopy, boli wszystko.

Medycyna docenia zdrowotne właściwości pedicure, a nowi Klienci przychodzą do Gabinetu bardzo często z polecenia ortopedy czy fizjoterapeuty. Dobrze wykonany pedicure jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących kompleksowych rozwiązań zdrowotnych i poprawy kondycji… stóp, nóg, kręgosłupa.

Wyjątkowe właściwości pedicure znane są od dawien dawna. To starannie metodycznie przygotowany zabieg z użyciem kosmetyków NAJwyższej jakości, godnymi zaufania nowościami kosmetycznymi. Zanim tych kosmetyków użyłyśmy w zabiegu pielęgnacyjnym stóp, testowałyśmy je i obiektywnie oceniałyśmy pod kątem efektywności i innowacyjności zabiegowej. Sprawdzałyśmy ich wyjątkowe składniki, wyjątkowe działanie i wyjątkową przyjemność stosowania w pedicure. :-)

Skóra stóp narażona jest na różne czynniki zewnętrzne, więc potrzebuje nawilżenia, odżywienia, regeneracji i zdrowia. Wszystkie zabiegi oferowane w Gabinecie, a szczególnie pedicure to połączenie higieny z przemyślaną techniką pielęgnacyjną. Uwielbiam ten moment, gdy już po zabiegu Klienci szykują się do wyjścia i mówią: Jejku moje stopy są tak niewiarygodnie lekkie.

Wiem, że tekst jest swoistym hymnem pochwalnym dla pedicure, ale nie umiem inaczej… to naprawdę genialny zabieg, a ze zdrowymi i wypielęgnowanym stopami można przecież urlopować do białego rana ;-)

Wpadnij do Kosmetyczki Roku na pedicure :-)
Gabinet Kosmetyczny Łódź – Bałuty ul. Srebrna 33
Tel. 601 891 506

2018-07-07T09:48:51+00:0005/07/2018|Categories: Pedicure|