Stworzyłam nowe propozycje pielęgnacyjne – pakiet zabiegowy 1 + 2. Polega on na tym, że zabieg oczyszczający jest pierwszym etapem, natomiast dwa kolejne zabiegi są pielęgnacyjne, a ich zadaniem jest uaktywnienie oczyszczania oraz spełnienie pozabiegowych indywidualnych potrzeb skóry.

To przemyślany program pielęgnacyjny. Klient będzie mógł wykupić w promocyjnej cenie pakiet trzech zabiegów, z których pierwszy jest moją autorską kompozycją pielęgnacyjną, zaś dwa kolejne będą spełniać potrzeby oczyszczonej, odtkosycznionej, pozbawionej zanieczyszczeń skóry.

Skóra po oczyszczaniu jest otwarta na przyjęcie aplikowanych składników aktywnych. Warto=należy zatem wykorzystać wypracowany potencjał i zaoferować jej profesjonalne wsparcie kosmetyczne pod postacią dwóch zabiegów o przemyślanej kompozycji i w odpowiednio dopasowanym terminie.

1 + 2 wzmacniający program pielęgnacyjny

Pakiet zabiegowy rekomenduję jako intensywną kurację – jeden zabieg tygodniowo przez trzy kolejne tygodnie. Pierwszy z nich to formuła oczyszczająca, następne dwa to zabiegi uzupełniające=dopełniające.
Zabiegi rozszerzające indeks terapeutyczny oczyszczania to kompozycje, które w pełni zaspokoją potrzeby regenerującej się po oczyszczeniu skóry. Po wykonaniu takiego zabiegu, szczególnie kilka dni po fazie samooczyszczania, skóra nie powinna być pozostawiona sama sobie, zaś domowa pielęgnacja często okazuje się niewystarczająca. Pakiet skomponowałam po to, aby wejść na sam szczyt możliwości pielęgnacyjnych oczyszczania.

W propozycji 1 + 2 oczyszczanie jest nie tylko skutecznym zabiegiem. Dla mnie staje się cennym rozpoznaniem skóry, swoistą formą zaprzyjaźnienia się z nią, dającą możliwość zaoferowania jej dalszej pielęgnacji.

1 + 2 = pięknie oczyszczona cera + podwójna energia komórkowa

Pierwszy zabieg to autorski zabieg oczyszczający, który składa się z oczyszczania manualnego, eksfoliacji wysoko skoncentrowanymi kwasami owocowymi, oksybrazji, maseczki algowej i kilku sprawdzonych, o najwyższej skuteczności kosmetyków. W zabiegu wykorzystuję techniki manualne i aparaturę. Dzięki wykorzystaniu w nim kilku metod skutecznie eliminuję martwe komórki, stymulując tym samym produkcję młodych, pobudzam samoregenerację i aktywuję witalne funkcje komórek, stymuluję drenaż tkankowy, drenuję toksyny, tonuję, a nawet, co jest dopełnieniem efektu, dostarczam skórze tlenu, neutralizując zanieczyszczenia.

Fizyczne działanie techniki manualnej połączonej z biologicznymi kwasami owocowymi i bezdotykową oksybrazją przynosi widoczne rezultaty nawet zaraz po zabiegu. To zdecydowanie więcej niż tradycyjny zabieg oczyszczający. Jest konwencjonalny, ale i wysmakowany. Po oczyszczeniu skóra jest rozświetlona, świeża, chłonna i otwarta na przyjęcie oraz aplikację profesjonalnych składników aktywnych.

Dwa kolejne zabiegi to pielęgnacyjne wsparcie dla skóry. Aby nie zaprzepaścić wypracowanego podczas oczyszczania potencjału, rekomenduję wykonanie dwóch zabiegów kosmetycznych w odstępach tygodniowych. O ile zabieg oczyszczania jest dość uniwersalny, to dwa kolejne, które najprościej można nazwać uzupełniającymi, to kompozycje spersonalizowane, które trudno zdefiniować, ponieważ to skóra pisze najlepszy scenariusz…

Ewa Wasiak Kosmetyczka Roku
Łódź Bałuty ul. Srebrna 33
Tel. 601 891 506