Oczyszczanie twarzy w wersji beauty

/, Oczyszczanie cery/Oczyszczanie twarzy w wersji beauty

Kolorowe kwiaty i kobiety z maseczkami kosmetycznymi

Oczyszczanie twarzy jest ponadczasowym i ważnym elementem właściwej pielęgnacji, energetyzującym i przywracającym skórze jej naturalną harmonię.

W trakcie oczyszczania twarzy łączę uświęconą tradycją technikę manualnego czyszczenia z oksybrazją oraz maskami nowej generacji. To kosmetyczne połączenie tradycji z nowoczesnością :-)

Oczyszczając cerę, uwalniamy ją od zanieczyszczeń, zaskórników i martwych komórek naskórka dzięki czemu łatwiej absorbuje wilgoć, witaminy i składniki odżywcze, które przyśpieszają przemiany komórkowe i stymulują skórę do naturalnej odnowy biologicznej.

Zabieg przeznaczony jest dla skóry zszarzałej, zmęczonej, z problemem nadmiernego łojotoku. W trakcie jednego zabiegu działam na wszystkie wymienione defekty skóry. Biorąc pod uwagę ogromną popularność jaką od wielu lat cieszy się zabieg, systematycznie go wzbogacam i udoskonalam.

Oczyszczanie twarzy pociąga za sobą cały szereg korzyści.

Dlatego warto wykonywać je przed innymi zabiegami, aby wzmocnić ich skuteczność. To zabieg idealny na start pielęgnacyjny. Skóra nawilżona i odżywiona dużo sprawniej się regeneruje, płynniej przebiega proces keratynizacji, a korneocyty (martwe komórki naskórka) dochodząc do powierzchni skóry nie są już ze sobą tak ściśle połączone, co usprawnia proces złuszczania naskórka. Wzmacnia się jego płaszcz hydrolipidowy PTS, który jak skuteczna zapora zabezpiecza skórę przed penetracją związków chemicznych, bakterii i innych mikrobów.

Oczyszczanie twarzy jest bardzo ważnym elementem profesjonalnej pielęgnacji wpływającym na nasze samopoczucie i na zdrowie skóry. Oferta Gabinetu zawiera pełną listę zabiegów, które pomagają skórze trwać w zdrowiu. Jednak za najskuteczniejszy i uwzględniający fizjologiczne oraz anatomiczne potrzeby skóry uważam. Zapraszam do lektury artykułów zamieszczonych w kategorii: Oczyszczanie cery.

Oczyszczanie twarzy jest podstawowym (logicznym) zabiegiem, prezentującym proste, sprawdzone metody mogące służyć poprawie urody i zdrowia skóry.

Ze zdrową cerą jesteśmy szczęśliwsi lub przynajmniej pogodniejsi.
To już coś!Ewa Wasiak
oczyszczanie twarzy Łódź ul. Srebrna 33
Zadzwoń: 601 891 506 :-)


2017-03-13T15:27:11+00:0010/02/2015|Categories: Oferta zabiegowa, Oczyszczanie cery|Tags: , |