Kochani! Do oferty Gabinetu dodałam nową kategorię: Zabiegi autorskie. Są one wynikiem wielu lat mojej pracy. Ze wszystkich jestem równie dumna, a każdy z nich jest moim kosmetycznym dzieckiem. Powstały dzięki temu, że potrafię „rozmawiać” ze skórą, że ona „mówi” mi wszystko…

W każdym z zabiegów zachowuję równowagę pomiędzy metodyką zabiegową, skutecznością i ceną. Każdy jest wyrazem mojego szacunku wobec możliwości anatomicznych i fizjologicznych skóry. One dbają o nią zgodne z zasadą „w zdrowym ciele zdrowy duch”, a dobre samopoczucie w obszarze fizjologicznym jest bazą do poczucia szczęśliwości. Wierzę w to głęboko.

Kosmetyczka nie jest cudotwórcą i nie wyczaruje pięknej skóry z dnia na dzień. Często potrzebne są zabiegi, której najpierw przywrócą jej utracone funkcje obronne ,odporność, świeżość, chłonność… Skóra jest bowiem nie tylko ważnym elementem urody, ale bardzo istotnym narządem, który jest bez wątpienia jednocześnie czułym barometrem zdrowia. Kiedy coś złego dzieje się w naszym organizmie, cera traci blask i energię. Warto o tym pamiętać.

Robię niby ciągle to samo, ale jednak codziennie „tworzę” coś nowego… Z wielką przyjemnością i satysfakcją zapraszam Państwa na zabiegi, które sama skomponowałam i każdorazowo dopasowuję do indywidualnych wymagań skóry Klienta. Każdy zabieg wykonuję inaczej, nie ma dwóch identycznych kompozycji.

Nie pracuję schematycznie. Tam zaś, gdzie kończy się schemat, zaczyna się prawdziwa sztuka pielęgnacji. To właśnie dzięki sile kosmetycznej intuicji i wypracowanym technikom mogę skutecznie pracować.

Co znajdziecie w nowej ofercie Gabinetu?

Diagnoza skóry + omówienie pielęgnacji domowej. Usługa jest bezpłatna dla osób korzystających z profesjonalnej opieki kosmetycznej w Gabinecie.

Pięknie oczyszczona & pełna energii skóra.

Zabieg, który oczyszcza, nawilża, regeneruje i wzmacnia skórę . To dzieło mojego życia :-) Jest to kompozycja, którą zaprojektowałam wiele lat temu. W dalszym ciągu bacznie się jej przyglądam, unowocześniam, i oczywiście każdorazowo dopasowuję do indywidualnych potrzeb skóry Klienta. Jest to doskonały zabieg „zbudowany” na solidnych kosmetycznych fundamentach, pielęgnacyjnej klasyce, mogę nawet powiedzieć, że na kosmetycznej tradycji. Jego części składowe  zostały odziedziczone i wypracowane już przez moje poprzedniczki – koleżanki po fachu: czyszczenie manualne, ukojenie skóry, nawilżanie. Zaś nowoczesne elementy, w które go „ubrałam” to oksybrazja, nowatorskie kwasy owocowe i najnowszej generacji kosmetyki. Dlatego mogę powiedzieć, że jest to zabieg w którym połączyłam tradycję z nowoczesnością.

Oczyszczenie & równowaga.

Zabieg o potrójnym działaniu: stabilizującym produkcję sebum, leczniczym i łagodzącym. Opracowany został z myślą o niedoskonałościach skóry. Często, aby pogłębić jego działanie, wcześniej oczyszczam skórę. Zabieg zabezpiecza ją przed ponownym pojawieniem się niedoskonałości, reguluje funkcje wydzielania gruczołów łojowych, uwalnia skórę od bakterii, reguluje florę mikrobiologiczną, zwęża pory. To zabieg o troszkę podobnej budowie i działaniu jak powyższy, ale o bardziej sprecyzowanych wskazaniach pielęgnacyjnych.

Regeneracja.

Zabieg o wielopłaszczyznowym działaniu terapeutycznym z wykorzystaniem dobroczynnego działania kwasów owocowych, oksybrazji i mistrzowsko dobranych preparatów pielęgnacyjnych. To ta kompozycja, po której skóra powie: „dziękuję” :-)  W niecałą godzinę skóra staje się wyraźnie piękniejsza. Dzięki wykorzystaniu dobrze skonfigurowanych kwasów owocowych może głęboko „odetchnąć” i efektywnie wchłonąć składniki aktywne.

Nawilżanie & stymulacja skóry.

Kompozycja nawilżająca, która jest moim swoistym asem z rękawa. Zabieg zachwyca nawet najbardziej suchą skórę. Skutecznie ją nawilża, pomaga zatrzymać wilgoć, wzmacnia i „uczy” w autonomiczny sposób rozwiązywać jej problemy. To swoista pobudka dla skóry, ponieważ wykorzystane podczas zabiegu preparaty o wyjątkowych właściwościach regenerujących „budzą” jej nieaktywne struktury, poprawiając tym samym jędrność, elastyczność, gładkość. Nawilżenie, wzmocnienie i „usamodzielnienie” cery to spełnienie moich zawodowych marzeń!

Równowaga & wzmocnienie.

Zabieg „na ratunek”, czyli wzmacniający struktury obronne skóry. To kompozycja, która pomaga mi „ujarzmić” nawet najbardziej podrażnioną i ultrawrażliwą skórę. Odbudowuje naturalne bariery skóry – od płaszcza hydrolipidowego po wzmocnienie naturalnej mikrobioty. Zabieg jest doskonały nawet dla bardzo osłabionych cer, z różnymi typami podrażnień spowodowanych przez czynniki zewnętrze (zanieczyszczenie, zmiany temperatur, klimatyzacja, zimno, promieniowanie UV).

Odmłodzenie & przeprogramowanie.

Zabieg odżywczy i rewitalizujący – to bardzo wartościowe działanie kosmetyczne, podczas którego skóra niczym na talerzu otrzymuje to, co jest dla niej kosmetycznym posiłkiem czy nawet lekarstwem. To zabieg przed którym, w trakcie którego i po którym każdorazowo dużo rozmawiam z Klientami. Dlaczego? Ponieważ skóra osłabiona jak żadna inna wymaga natychmiastowej zmiany domowych nawyków pielęgnacyjnych i opracowania indywidualnego programu pielęgnacji.

Relaks & komfort.

Pielęgnacja okolicy oczu i ust. To relaks i komfort dla zmęczonych oczu. Wspomaga oczy, zapewniając im całkowite bezpieczeństwo. Redukuje zmarszczki i linie wokół oczu, relaksuje, minimalizuje worki i cienie pod oczami oraz wygładza, regeneruje i nawilża okolicę ust.

Zdrowie & dobre samopoczucie.

Pedicure. Pielęgnuję stopy Bywalców Gabinetu od wielu lat. Po zabiegu Ich stopy stają się lekkie, zdrowe, piękne i wdzięczne za cudowne chwile. Wszystkie czynności wykonywane podczas zabiegu pozwalają w kompleksowy sposób przywrócić zdrowie i urodę stóp.


Wpadnij do Kosmetyczki Roku
Gabinet Kosmetyczny Łódź – Bałuty
ul. Srebrna 33 Tel. 601 891 506