Moje autorskie zabiegi pielęgnacyjne

/, Aktualności, Zabiegi kosmetyczne/Moje autorskie zabiegi pielęgnacyjne

Kochani! Do oferty Gabinetu dodałam nową kategorię: Zabiegi autorskie. Są one odzwierciedlenie wielu lat mojej pracy. Ze wszystkich jestem równie dumna, a każdy z nich jest moim kosmetycznym dzieckiem. Powstały dzięki temu, że potrafię „rozmawiać” ze skóra, że ona „mówi” mi wszystko…

W każdym z nich zachowuję równowagę pomiędzy metodyką zabiegową, skutecznością i ceną. Każdy jest wyrazem mojego szacunku wobec możliwości anatomicznych i fizjologicznych skóry. One dbają o nią, pamiętając, że „w zdrowym ciele zdrowy duch”, a dobre samopoczucie w obszarze fizjologicznym jest bazą do poczucia szczęśliwości. Wierzę w to głęboko.

Kosmetyczka nie jest cudotwórcą i nie wyczaruje pięknej skóry z dnia na dzień. Często potrzebne są zabiegi, której najpierw przywrócą jej utracone funkcje obronne ,odporność, świeżość, chłonność… Skóra jest nie tylko ważnym elementem urody, ale bardzo ważnym narządem, który jest bez wątpienia jednocześnie czułym barometrem zdrowia. Kiedy coś złego dzieje się w naszym organizmie cera traci blask i energię. Warto o tym pamiętać.

Robię niby ciągle to samo, ale jednak codziennie „tworzę” coś nowego… Z wielką przyjemnością i satysfakcją zapraszam Państwa na zabiegi, które sama skomponowałam i każdorazowo dopasowuję do indywidualnych wymagań skóry Klienta. Każdy zabieg wykonuję inaczej, nie ma dwóch identycznych kompozycji.

Nie pracuję schematycznie. Tam zaś, gdzie kończy się schemat, zaczyna się prawdziwa sztuka pielęgnacji. To właśnie dzięki sile kosmetycznej intuicji i wypracowanym technikom mogę skutecznie pracować.

Co znajdziecie w nowej ofercie Gabinetu?

Diagnoza skóry + omówienie pielęgnacji domowej. Usługa jest bezpłatna dla osób korzystających z profesjonalnej opieki kosmetycznej w Gabinecie.

Pielęgnacja oczyszczająca.
Piękniejsza skóra już od pierwszego zabiegu.

Zabieg, który oczyszcza, nawilża, regeneruje i wzmacnia skórę . To dzieło mojego życia :-) Jest to kompozycja, którą zaprojektowałam wiele lat temu, każdego dnia bacznie się jej przyglądam, unowocześniam, dopasowuję do indywidualnych potrzeb skóry Klienta. To super zabieg „zbudowany” na solidnych kosmetycznych fundamentach.

Pielęgnacja, która likwiduje infekcje mikrobowe.

Zabieg o potrójnym działaniu: stabilizującym produkcję sebum, leczniczym i łagodzącym. Opracowany został z myślą o niedoskonałościach skóry. Często, aby pogłębić jego działanie, wcześniej oczyszczam skórę. Zabieg zabezpiecza przed ponownym pojawieniem się niedoskonałości, reguluje funkcje wydzielania gruczołów łojowych, uwalnia skórę od bakterii, reguluje florę mikrobiologiczną, zwęża pory.

Eksfoliacja + nawilżenie.

Zabieg o wielopłaszczyznowym działaniu terapeutycznym z wykorzystaniem dobroczynnego działania kwasów owocowych, oksybrazji i mistrzowsko dobranych preparatów pielęgnacyjnych. To ta kompozycja, po której skóra powie: „dziękuję” :-)

Pielęgnacja skóry odwodnionej.

Kompozycja nawilżająca, która jest moim swoistym asem z rękawa. Zabieg zachwyca nawet najbardziej suchą skórę. Skutecznie ją nawilża, pomaga zatrzymać wilgoć, wzmacnia i „uczy” w autonomiczny sposób rozwiązywać swoje problemy. Nawilżenie, wzmocnienie i „usamodzielnienie” cery to spełnienie moich zawodowych marzeń!

Łagodzenie + przeprogramowanie cery.

Zabieg „na ratunek”, czyli wzmacniający struktury obronne skóry. To kompozycja, która pomaga mi „ujarzmić” nawet najbardziej podrażnioną i ultrawrażliwą skórę. Odbudowuje naturalne bariery skóry – od płaszcza hydrolipidowego po wzmocnienie naturalnej mikrobioty. Zabieg jest doskonały nawet dla bardzo osłabionych cer, z różnymi typami podrażnień spowodowanymi przez czynniki zewnętrze (zanieczyszczenie, zmiany temperatur, klimatyzacja, zimno, promieniowanie UV)

Pielęgnacja skóry osłabionej.

Zabieg odżywczy i rewitalizujący – to bardzo wartościowe działanie kosmetyczne, podczas którego skóra niczym na talerzu otrzymuje to, co jest dla niej kosmetycznym posiłkiem czy nawet lekarstwem.

Pielęgnacja okolicy oczu i ust. 

Pielęgnacja okolicy oczu i ust. To relaks i komfort dla zmęczonych oczu. Dba o oczy, zapewniając im całkowite bezpieczeństwo. Redukuje zmarszczki i linie wokół oczu, relaksuje, minimalizuje worki i cienie pod oczami oraz wygładza zmarszczki, regeneruje i nawilża okolicę ust.

Mistrzostwo świata :-)

Pedicure. Pielęgnuję stopy Bywalców Gabinetu od wielu lat. Po zabiegu Ich stopy stają się lekkie, zdrowe, piękne i wdzięczne za cudowne chwile. Wszystkie czynności wykonywane podczas zabiegu pozwalają w kompleksowy sposób przywrócić zdrowie i urodę stóp :-)

Wpadnij do Kosmetyczki Roku
Gabinet Kosmetyczny Łódź – Bałuty
ul. Srebrna 33 Tel. 601 891 506


2019-02-19T10:53:42+00:0020/01/2019|Categories: O mnie, Aktualności, Zabiegi kosmetyczne|Tags: , |