Mobilny pedicure ponownie w ofercie Gabinetu

Strona główna/Zabiegi kosmetyczne/Pedicure/Mobilny pedicure ponownie w ofercie Gabinetu

mobilny-pedicure-ewa-wasiak-kosmetyczka-lodz-balutyStopy mogą na długo pozostać zdrowe i młode – pod jednym jednak warunkiem: musimy co najmniej kilka razy w roku pomóc im wielostronną i skuteczną regeneracją.

Współcześnie pedicure uznaje się za podstawową procedurę całorocznych porządków pielęgnacyjnych, a jesień to doskonała pora roku na nadrobienie kosmetycznych zaległości.

Dla większości Klientów wizyta w Gabinecie Kosmetycznym jest czymś przyjemnym, ale i oczywistym. Są jednak w życiu takie sytuacje, w których jest to niemożliwe: choroba, kontuzja, podeszły wiek… Aby wyjść naprzeciw potrzebom kosmetycznym wielu osób, postanowiłam wznowić usługę kosmetyczną, która polega na wykonywaniu zabiegu pielęgnacyjnego stóp w domu Klienta. To swoisty mobilny pedicure!

Kilka lat temu taka usługa była w ofercie mojego Gabinetu, lecz z powodu duuużej ilości pracy zabiegowej postanowiłam skupić się jedynie na kompozycjach pielęgnacyjnych wykonywanych na miejscu. Jednak ze względu na liczne telefony osób proszących mnie o odwiedzenie Ich w domach, postanowiłam z otwartym sercem wrócić do pedicure wykonywanego w domu Klienta :-)

Wykonanie zabiegu w domu Klienta nie jest łatwe. Muszę stworzyć sobie jak najlepsze warunki do jego przeprowadzenia i urządzić idealne stanowisko. Aby to osiągnąć,  zjawiam się ze sprzętem, obładowana jak… kramarz. ;-) Zabieram z Gabinetu wysterylizowane narzędzia, jednorazowe podkłady i ręczniki, miskę, frezarkę, fartuszek i… buty na zmianę :-) Dzięki temu mogę zagwarantować jakość pedicure taką samą jak w Gabinecie.

Dbanie o stopy to akcja całoroczna, ale szczególnie ważna jest w sezonie jesienno – zimowym.
Holistyczne podejście do pielęgnacji stóp jest moja pasją :-)
Do zobaczenia :-)Mobilny pedicure :-)
Ewa Wasiak Kosmetyczka Roku
Łódź Bałuty ul. Srebrna 33
Tel. 601 891 506

2019-01-26T12:56:26+01:0010/10/2016|Categories: Pedicure|Tags: |