Kwasy owocowe – zabiegi do zadań specjalnych

Strona główna/Oferta zabiegowa, Kwasy owocowe/Kwasy owocowe – zabiegi do zadań specjalnych

Każdorazowo po określeniu stanu skóry opracowuję stosowną terapię i kurację, a rezultaty skrupulatnie odnotowuję w Karcie Klienta. Jako kosmetyczka jestem swoistym „przewodnikiem” po świecie zabiegów pielęgnacyjnych.

Tym razem chciałam opowiedzieć Wam o moim odkryciu dotyczącym zabiegu z kwasami owocowymi, a dokładnie eksfoliacji, która została zakwalifikowana jako zabieg wiosenno – letni. Gdy w marcu ubiegłego roku wprowadziłam do Oferty Acid Fusion, sądziłam, że będzie on wspaniałą kompozycją wpasowującą się wyłącznie w wakacyjne potrzeby pielęgnacyjne moich Klientów.


Ucieszyłam się wtedy, że będę miała do dyspozycji eksfoliację o szerokim indeksie terapeutycznym, którą będę mogła wykonywać latem. Jednak teraz już wiem, że nie rozstanę się z nią jesienią, a może nawet i zimą, ponieważ to zabieg o innowacyjnym i bardzo skutecznym kompleksie kwasów, który jest bardzo pomocny w rozwiązywaniu problemów wielu cer przez cały rok :-)

Wszystko, co dzieje się na scenie kosmetycznej, ma mniejszy lub większy związek z tym, co widać za oknem. Bardzo sumiennie przestrzegam przeciwwskazań zabiegowych, a tych dotyczących czynników atmosferycznych – nade wszystko. Tymczasem mam do czynienia z odwrotną sytuacją. Zabieg letni będę wykonywać jesienią i być może zimową porą. Oczywiście przy tym, nie zrezygnuję również innych zabiegów wykorzystujących kwasy owocowe.

Czy letnie kwasy owocowe, będą skuteczną terapią w czasie zimy? – spyta ktoś. Nie wiem, czy wszystkie. Ta kompozycja pięciu kwasów owocowych z pewnością okaże się niecenionym zabiegiem również wtedy, gdy po lecie pozostanie jedynie wspomnienie.

Delikatne kwasy owocowe tworzą „nową skórę”.

To kompletna perfekcyjna eksfoliacja, która wygładza szorstkie miejsca twarzy. Działa na wszystkie jej partie z tendencjami do przesuszenia. Oczyszcza skórę napełniając ją witalną energią, skutecznie odmładzając, przywracając jędrność, miękkość. Jest kluczową kompozycją poprawiającą elastyczność, regenerującą, a skóra po jej wykonaniu nabiera blasku, wygląda świeżo i młodo.

Dziesięciogodzinna eksfoliacja ;-)

Bardzo często po zdiagnozowaniu cery mówię przewrotnie do Klientki: Wykonam Pani dziesięciogodzinną eksfoliację. Reakcja jest urocza i zawsze podobna, ponieważ prawie każdy pyta z wielkim zdumieniem: To będę leżeć u Pani tyle godzin? Wtedy odpowiadam, że niezupełnie… Ale po kolei…

Acid Fusion 3.0, bo tak nazywa się zabieg, to bardzo ekskluzywna terapia, przywracająca młodzieńczy wygląd dzięki dwóm maseczkom, których działanie jest dostosowane do fizjologicznych potrzeb skóry.  Podczas zabiegu nakładam je na twarz, a Klient zmywa je dopiero po wspomnianych dziesięciu godzinach. Już dzień po zabiegu skóra staje się bardziej sprężysta i odzyskuje uczucie komfortu. Acid Fusion, to wysoko zaawansowany technologicznie zabieg pielęgnacyjny, który przywraca zdrowie i urodę cery, reprogramuje młodość komórek, tworzy nową, jędrną i bardziej promienną skórę. Kwasy owocowe (azelainowy, salicylowy, migdałowy, laktobionowy, cytrynowy) wykorzystane w zabiegu wspomagają naturalną eksfoliację skóry, pomagają jej pozbyć się starzejących się komórek i przywracają jej świeży blask.

Acid Fusion, to kompletna, perfekcyjna eksfoliacja.

Wszystkie wyliczone działania Acid Fusion 3.0 budzą mój podziw i wyszczególniłam je bez lukrowania. Muszę jednak nadmienić, że dla mnie jako kosmetyczki NAJcenniejsze i podstawowe działanie kwasów owocowych polega na rozbijaniu połączeń międzykomórkowych pomiędzy martwymi i żywymi komórkami, co w niebywale skuteczny sposób pomaga skórze uwolnić blask nowych komórek naskórka, podnosi penetrację, dyfuzję i potencjał wszystkich działań pielęgnacyjnych po nich. W konsekwencji działania kwasów owocowych skóra w autonomiczny sposób zaczyna rozwiązywać swoje problemy. A o to przecież mi chodzi!

Acid Fusion zachwycił, zachwyca i mam nadzieję, że zachwyci
jeszcze wiele moich Klientek. 


Wpadnij do Kosmetyczki Roku na kwasy owocowe jesienią, zimą, wiosną, latem :-)
Gabinet Kosmetyczny Ewy Wasiak Łódź Bałuty ul. Srebrna 33
Tel. 601 891 506