Kosmetyczka Roku 2013 – pytania i odpowiedzi – część 2

///Kosmetyczka Roku 2013 – pytania i odpowiedzi – część 2

Logo Konkusu Kosmetyczka RokuKonkurs Kosmetyczka Roku 2013 Bielenda Professional. Część 2.


W części pierwszej poinformowałam Was, w jakich okolicznościach dowiedziałam się o tym ogólnopolskim konkursie kosmetycznym, na czym konkurs ten polegał, dlaczego przystąpiłam do niego, czy brałam wcześniej udział w eliminacjach tego typu, jaką otrzymałam nagrodę główną.

W części drugiej, umieściłam ciekawostki o Konkursie:

O tytuł Kosmetyczki Roku 2013 Bielenda Professional zmagało się około 500 kosmetyczek z całej Polski. Finałowa dziesiątka uczestników została wyłoniona po pierwszym etapie konkursu, który polegał na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru. Na finałowy etap kosmetycznego współzawodnictwa zostaliśmy zaproszeni przez Organizatorów do Krakowa na trzy dni, od 24 do 26 listopada.

Podczas finałowych zmagań kosmetycznych, ze względów organizacyjnych zostaliśmy podzieleni na dwie pięcioosobowe grupy. Pierwsza – zdawała egzamin w niedzielę 25 listopada, moja grupa – w poniedziałek 26 listopada. Egzamin finałowy odbył się w Instytucie Bielenda Professional, przy ulicy Biskupiej 4 w Krakowie.

Finaliści Konkursu Kosmetyczka Roku 2013 Bielenda Professional.

Po pierwszym etapie Konkursu znalazłam się w dziesięcioosobowej grupie finalistów, reprezentujących różne strony kraju. Była przedstawicielka z Gdańska, dwie osoby z Warszawy, trzy osoby z Krakowa, z Górzna, Kępna, Brzeska i jedna łodzianka.

W gronie 10 finalistów znaleźli się: Karolina Boguś, Łukasz Czerniewski, Katarzyna Juszczyk, Natalia Maśnik, Emilia Rechul, Agata Pasternak – Komska, Daria Rogalska, Joanna Staszczyk, Matylda Stelmach, Ewa Wasiak.

Mieliśmy przyjemność poznać się podczas niedzielnej kolacji, na którą zaprosili nas Państwo Katarzyna i Jacek Bielenda. I chociaż spotkaliśmy się w czasie trwania konkursu jako rywalizujący o laur pierwszeństwa, zasiedliśmy do kolacji, która upłynęła nam w bardzo sympatycznej atmosferze :)

Laureaci Konkursu.

Laureatką drugiego miejsca została Natalia Maśnik z Krakowa, zaś trzecie miejsce zdobył Łukasz Czerniewski, kosmetolog z Warszawy. Wyróżnienie specjalne Les Nouvelles Esthétiques & Spa otrzymała Joanna Staszczyk. Niezależnie od Konkursu odbywającego się w Krakowie, trwało głosowanie na Fb, którego zwyciężczynią została Emilia Rechul z Warszawy.

Jury Konkursu.

Zabieg konkursowy oceniały Panie z jury w składzie: Pani Barbara Kozioł – kierownik Laboratorium Badawczego Bielenda Professional, Pani Karolina Przewlekła – product manager ds. kosmetyki profesjonalnej Bielenda Professional, Pani Ewa Cesarz – redaktor naczelna Art of Beauty oraz Pani Ilona Kurczaba – redaktor naczelna Les Nouvelles Esthétiques & Spa.

Co czuję po Konkursie?

Złapałam wiatr w żagiel. Mam dużo do zrobienia w Gabinecie. Pomysły na nowe zabiegi. W ofercie Gabinetu znajdą się dwa nowe zabiegi Bielendy: konkursowy i przeznaczony dla okolic oczu. Nadal trudno mi powiedzieć, co jest w moim życiu przyjemnością, a co pracą. Nawet, gdybym czasami chciała zapomnieć o kosmetyce, ona nie potrafi obyć się beze mnie :-) Wciąż mnie motywuje do pracy, bo tyle jest jeszcze do zrobienia…

Pan Jacek Bielenda – Pomysłodawca i Organizator Konkursu, wyraził oczekiwanie pod adresem zwyciężczyni, że sprosta niełatwemu zadaniu promowania pozytywnego wizerunku kosmetyczki w Polsce, oraz że będzie reprezentować grono docenionych przez Polki profesjonalistów ze wszystkich Salonów i Gabinetów Kosmetycznych. Dziękuję za ogromne zaufanie. Postaram się nie zawieść tej nadziei.

Jak oceniam organizację Konkursu?

Właściciele marki Bielenda zadbali o każdy szczegół Konkursu. Byliśmy zakwaterowani blisko Instytutu, gdzie odbywał się egzamin konkursowy. Mieliśmy zapewnione posiłki. Serdeczną opieką otoczyła nas Pani Magda Potakiewicz. Wcześniej przesłała mapki usprawniające nam przemieszczanie się pomiędzy hotelem, Instytutem Bielendy a Restauracją.

Troskliwość Organizatorów Konkursu, jakiej doznali finaliści tego kosmetycznego wydarzenia, ma swoje przełożenie w codziennej profesjonalnej pracy wielu Gabinetów Kosmetycznych. W naszej Ofercie zabiegowej znajdują się bowiem zabiegi pielęgnacyjne skomponowane z preparatów kosmetycznych Bielenda Professional o udowodnionej skuteczności i efektywności. Zostały one stworzone z myślą o potrzebach naszych Klientów. Są wynikiem najnowszych badań naukowców i technologów. Wszystko po to, by zaspokoić potrzeby NAJbardziej wymagających cer.

Zapraszam do lektury informacji o Konkursie:

 

Jako Kosmetyczka Roku 2013 Bielenda Professional,
będę zaproszona na Galę Konkursu Kosmetyczka Roku 2014
oraz do Jury Konkursu :-)

Pozdrawiam :)


Wpisy od Was, Kochani Klienci:

Ewelina z Mamą – 18.01.2014

Pani Ewuniu, gratulujemy!!!!!! Moja Mama wspomina, dzień kiedy pierwszy raz Panią odwiedziłyśmy. Mama miała wykonany pedicure, ja oczyszczanie twarzy. Od razu wiedziałyśmy, że będziemy miały zaufaną kosmetyczkę a Pani wierne fanki :-) Podziwiałyśmy czystość gabinetu, dbałość o jakość zabiegu, Pani serdeczność i empatię Cieszymy się razem z Panią i gratulujemy wygranej w tak prestiżowym konkursie. Serdecznie pozdrawiamy :)))))))) i do zobaczenia. Basia i Ewelina Kowalczyk

Anna Telega – 17.01.2014

Ewuś, całym sercem podpisuję się pod Twoim tytułem Kosmetyczki Roku. Niezmienny profesjonalizm i zamiłowanie do pracy oraz ludzi sprawiają, że czuję się w Twoim Gabinecie bardzo dobrze. Polecam wszystkim Paniom to miejsce :-) Anna Telega

2017-03-13T15:27:40+00:0020/01/2014|Categories: Kosmetyczka Roku|Tags: |