Granice, których przekraczać nie wolno…

Strona główna/Aktualności/Granice, których przekraczać nie wolno…

Kochani, znacie mnie i wiecie, że panika i histeria są mi obce. Lubię poszukiwać nowych rozwiązań pielęgnacyjnych i przekraczać granice zawodowe. Tym razem na mojej=naszej drodze pojawiła się linia graniczna, której nie wolno przekroczyć.

Co mam na myśli? Chodzi mi o sprinterskie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, który gładko przekracza granice, a jedynym sposobem, aby Was i siebie przed nim zabezpieczyć, jest zamknięcie Gabinetu na pewien czas.

Wiele osób wykorzystuje teraz metody i techniki pracy oraz kształcenia na odległość, to bardzo rozsądne rozwiązanie. W mojej pracy nie ma takiej możliwości pracy, a jedynym sposobem (bardzo dla mnie bolesnym) jest właśnie zamknięcie Gabinetu na czas ogólnonarodowej kwarantanny.

Mam do Was prośbę o systematyczne pielęgnowanie skóry w swoich Domowych Laboratoriach Urody. pracujcie teraz w domu: nawilżajcie, odżywiajcie i wzmacniajcie skórę. Profesjonalne gabinetowe działania kosmetyczne rozpoczniemy, gdy tylko paskudnemu wirusowi zrzucimy koronę z głowy!

Jeżeli macie do mnie pytania, piszcie, dzwońcie. Na wszystkie skrupulatnie odpowiem, będę mieć teraz dużo czasu. Nadrobię zaległości: będę się dokształcać, pisać artykuły, czytać, rozmyślać i robić porządki w domu, Gabinecie, ogrodzie…

Bardzo mi zależy na tym, abyśmy spotkali się najszybciej i możliwie w pełnym ZDROWIU, dlatego nie przekraczajmy granicy ryzyka i pamiętajmy, że to odwaga powinna nie mieć granic.

Do zobaczenia niebawem :-)
Gabinet Kosmetyczny Łódź Bałuty
ul. Srebrna 33 Tel. 601 891 506


2020-05-17T00:00:19+02:0012/03/2020|Categories: Aktualności|Tags: |