Dzień Urody z Bielenda Professional

Strona główna/Promocje, Aktualności/Dzień Urody z Bielenda Professional

Bielenda Professional to marka kosmetyczna, która nie mieści się nawet w bardzo pojemnej skali „od – do”. Firma bezustannie zaskakuje, motywuje, inspiruje do podjęcia nowatorskich działań, a przecież interesujące życie zawodowe wiąże się z podejmowaniem nowych wyzwań.

No cóż, gdybym powiedziała, że ich cenię, to byłby to jedynie eufemizm, ponieważ prawda jest taka, że bez Bielenda Professional nie mogłabym pracować, rozszerzać oferty zabiegowej, komponować swoich autorskich zabiegów.


Tym razem zaprosili mnie i moich Klientów do świętowania Międzynarodowego Dnia Urody. To ważny dzień w branży beauty. Na czym polega świętowanie w moim Gabinecie? Otóż, do każdego zabiegu pielęgnacyjnego twarzy wykonanego 10 września dołączony będzie upominek. I choć rozdawanie kosmetyków może na pozór wydawać się mało ekonomicznym pomysłem, to wiemy, że jest zupełnie inaczej. Wszyscy kochamy upominki, podarunki, niespodzianki…

Byłam, jestem i będę z Bielenda Professional, a skoro mnie i moim Klientom jest z Nimi bardzo dobrze, to niech tak zostanie.

Wpadnij do Kosmetyczki Roku na świętowanie :-)
Gabinet Kosmetyczny Łódź Bałuty ul. Srebrna 33
Tel. 601 891 506


2019-09-06T09:33:05+02:0005/09/2019|Categories: Promocje, Aktualności|