Twarz kobiety z białym kwiatemCzyszczenie twarzy, oczyszczenie cery, oczyszczanie skóry, wycisk kosmetyczny: tyle określeń na jeden niezwykły zabieg, którego niezwykłość polega na wprowadzeniu cery i skóry na najwyższy poziom świeżości :-)Dlaczego czyszczenie twarzy jest takie ważne?

Zapraszam do lektury :-)

Czyszczenie twarzy jest najefektowniejszym zabiegiem pielęgnacyjnym o najszerszym spektrum działania. Wszystkie korzyści wynikające z wykonania zabiegu wzajemnie się uzupełniają. Oczyszczenie usprawnia penetrację i dyfuzję składników pielęgnacyjnych z preparatów wykorzystywanych podczas zabiegu. Czysta skóra jest podatna na składniki nawilżające i odżywcze nakładane w dalszej kolejności, a dzięki nawilżeniu i odżywieniu, podnosi się jej witalność, aktywuje i usprawnia naturalna regeneracja komórek naskórka. Skóra już od pierwszego zabiegu wygląda piękniej, jaśniej, jest uwolniona od zanieczyszczeń, miękka, wypoczęta i przygotowana do autonomicznego rozwiązywania problemów. To prawdziwa terapia dla urody i zdrowia, gwarancja na skórę pełną blasku i energii.

W moim Gabinecie Kosmetycznym oczyszczanie twarzy podzieliłam na kilka kategorii, aby sprostać problemom różnych cer i oczekiwaniom Klientów. Dzięki temu, oczyszczenie wychodzi na przeciw różnym potrzebom i jest cennym zabiegiem dla wielu Klientów:

Do pierwszej kategorii należy oczyszczająca kompozycja zabiegowa łącząca oczyszczanie manualne z oczyszczaniem enzymatycznym i mechanicznym czyli mikrodermabrazją wodno – tlenową. Skomponowałam ją tak, by przywracała zdrowie, urodę, życie i energię najbardziej wymagającej cerze. Do kategorii drugiej należy zabieg oczyszczający z ograniczonym do minimum czyszczeniem manualnym, dedykowany osobom, których skóra wymaga solidnego oczyszczenia, a które nie przepadają :-) za oczyszczaniem manualnym. Trzecia kategoria zabiegu oczyszczającego adresowana jest do Klientów stroniących od czyszczenia manualnego. Wykorzystane tu kosmetyki cechuje najwyższa skuteczność działania na skórę z deficytem witalności i zdrowia. To zabiegowy kompromis pomiędzy tym, co lubi Klient, a czego potrzebuje Jego skóra :-) W czwartej kategorii znajdują się zabiegi oczyszczające z wykorzystaniem kwasów owocowych AHA, BHA i PHA.

Bez względu na kategorię, dążę do tego, aby wszystkie działania pielęgnacyjne podejmowane w moim Salonie Kosmetycznym należały do najlepszych i najbardziej efektywnych:

Ciężkie czasy dla oczyszczenia manualnego nastały w Gabinetach i Salonach Kosmetycznych wraz z pojawieniem się w nich aparatury i szeroko pojętej maszynerii kosmetycznej. Młode kosmetyczki potępiały oczyszczanie manualne, zaś Klienci stroniący od kosmetycznego wycisku mocno uwierzyli w niebywałą skuteczność mikrodermabrazji, peelingu kawitacyjnego i enzymatycznego. Oczywiście ja również uwielbiam te zabiegi i je wykonuję. Natomiast, jeżeli odwiedzają mój Salon Kliencie ze skórą zanieczyszczoną i wymagającą kapitalnego remontu :-), w jednym zabiegu pielęgnacyjnym łączę ze sobą wszystkie metody: metodę manualną z oksybrazją, peelingiem kawitacyjnym, sonoforezą i szeregiem preparatów kosmetycznych do których mam ogromne i uzasadnione zaufanie. Działać kompleksowo, to działać komplementarnie.

Oczyszczanie twarzy cieszy się ogromnym zainteresowaniem
świadczącym o skuteczności tej kompozycji zabiegowej.
Gdyby nie było skuteczne dawno zostałoby zapomniane ;-)Ewa Wasiak
oczyszczanie twarzy Łódź, ul. Srebrna 33
Tel. 601 891 506