Bielenda & Bielenda Professional

Strona główna/O mnie/Bielenda & Bielenda Professional

Zdarza się, że gdy użytkownicy internetu czytają na blogu lub fb, że wykorzystuję kosmetyki Bielenda Professional, to uważają, że stosuję w Gabinecie te same kosmetyki, które oni mogliby kupić w sklepach drogeryjnych.

Od wielu lat tłumaczę Klientom, że Bielenda i Bielenda Professional to dwie różne marki, choć niewątpliwie są ze sobą bardzo spokrewnione. Ale po kolei… Mówiłam już o tym, ale z przyjemnością powtórzę, że bardzo cenię polskie kosmetyki. Szczególną miłością pokochałam Bielenda Professional.

Uwielbiam również powiedzenie ,,dobre, bo polskie”, a profesjonalizm polskich firm produkujących kosmetyki polegający na wysokiej jakości, przebadanej i udowodnionej skuteczności, o spektakularnych właściwościach terapeutycznych i upiększających, a także przyjaznej cenie, budzi mój podziw.

To polska firma, którą łączy doświadczenie dwóch pokoleń specjalistów z najnowszymi zdobyczami nauki i technologii. Fascynacja tą marką zrodziła się jeszcze w czasie mojej edukacji, gdy nawet nie marzyłam, że kiedyś na drodze zawodowej spotkam się z nią w niebywałych okolicznościach Konkursu na Kosmetyczkę Roku 2013.

Dobre, bo polskie

Gdy Klienci dowiadują się, że wykorzystuję do zabiegów preparaty Bielenda Professional, bardzo często mówią, że widzieli kosmetyki Bielenda w drogeriach. Myślą, że używam w Gabinecie tych samych kosmetyków, które są powszechnie dostępne. Zawsze wtedy wyjaśniam, że istnieją dwie marki kosmetyczne – jedna nazywa się Bielenda, zaś druga Bielenda Professional. To dwie różne firmy prowadzone przez różne osoby, które posiadają to samo nazwisko ,,Bielenda”, ponieważ są rodzeństwem.

Jeden z Panów produkuje kosmetyki, tzw. ,,detaliczne” do codziennej systematycznej pielęgnacji. Można je oczywiście kupić w większości renomowanych drogerii, ale znajdują się również w galeriach handlowych. Bielenda Professional należy do drugiego z braci i jak sama nazwa wskazuje, produkuje On preparaty do profesjonalnej pielęgnacji gabinetowej.

Kosmetyki jak lekarstwa

Obie marki łączy tradycja i profesjonalizm odziedziczone po Mamie, Pani Barbarze Bielendzie, która zapoczątkowała komponowanie kosmetyków najwyższej jakości. Panowie zaś wzbogacili ofertę i podzielili ją na pielęgnację domową i profesjonalną. Dzięki temu jedna marka oferuje zabiegi w Gabinecie Kosmetycznym, które w połączeniu z pielęgnacją codzienną z użyciem kosmetyków drugiej marki, indywidualnie dobranych do potrzeb Klientów, zapewniają doskonałe rezultaty w dziedzinie pielęgnacji skóry.

Jakość piękna :-)

Liczne testy w klinikach dermatologicznych, szczegółowe badania pod względem nadwrażliwości, alergii i ewentualnych nietolerancji skóry, ogromna wiedza i doświadczenie doprowadziły marki Bielenda Professional i Bielenda do pozycji liderów w sektorze kosmetycznym. Wielkie brawa!

Wpadnij do Kosmetyczki Roku
Gabinet Kosmetyczny Łódź Bałuty
ul. Srebrna 33 Tel. 601 891 506


2020-05-01T14:21:14+02:0020/04/2020|Categories: O mnie|