Aqua Porin Ultra Effect – najlepsze nawilżenie dla każdego typu cery

///Aqua Porin Ultra Effect – najlepsze nawilżenie dla każdego typu cery

Aqua Porin Ultra Effect to formuła nawilżająca, która kojarzy mi się nierozerwalnie z kojącym zmysły spacerem brzegiem morza, w dżdżysty ciepły poranek i oczywiście Konkursem. Ale po kolei…

Niedawno pojawiło się w Ofercie Gabinetu szereg nowych kompozycji pielęgnacyjnych. Jednak dzisiaj postanowiłam napisać co nieco o zabiegu, który na dobre zagościł już w gabinetowych progach, a mianowicie Aqua porin Ultra Effect. To niezwykły zabieg i pomimo, że od jego premiery upłynęły już cztery lata, to cały czas w kategorii zabiegów nawilżających, nie ma sobie równych i bezwarunkowo z nimi wygrywa :-)

Dla mnie jest to zabieg szczególny, ponieważ wykonywałam go podczas Etapu Finałowego Konkursu na Kosmetyczkę Roku 2013. To on pozwolił mi zabłysnąć i wyróżnić się podczas rywalizacji. To oczywiście nie jedyny powód, dla którego oszalałam na jego punkcie ;-) Jest bowiem kompozycją pielęgnacyjna posiadającą ogromny potencjał, którą można wykorzystać na wiele możliwości i dopasować do wielu potrzeb pielęgnacyjnych skóry.

Aqua Porin Ultra Efect jest koncepcją kosmetyczną stworzoną i opatentowaną przez moją ukochaną polska firmę kosmetyczną Bielenda Professional. Mówię o tym, ponieważ dla mnie zawsze bardzo ważne było to, aby otaczać się kosmetykami NAJwyższej jakości i jeżeli się tylko da, to z kraju nad Wisłą :-) Mam pewność, że zabieg został bardzo dokładnie przeanalizowany pod względem efektywności i trwałości rezultatów w walce z suchością skóry oraz przywracania jej jędrności i optymalnego nawilżania.

Wprowadziłam go do oferty zabiegowej w 2013 roku, a wszyscy, którzy sympatyzują z Gabinetem, wiedzą, że był to rok szczególny w moim życiu i to nie tylko zawodowym :-) Krąży nawet wśród moich Przyjaciółek anegdota o tym, że „życiową wędrówkę” podzieliłam na czas przed Konkursem i po nim. Faktycznie, bardzo często, gdy muszę określić, kiedy jakieś wydarzenie miało miejsce, to mówię, że było zanim zostałam Kosmetyczką Roku albo odwrotnie, że zdarzyło się to już po Konkursie. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Konkurs i Aqua Porin Ultra Effect, nie tylko wzbogaciły mój zawodowy dorobek, ale również usystematyzowały mój czwarty wymiar ;-)

Tak to już jest, że gdy pojawia się nowa pielęgnacyjna gwiazda, nie do końca wiem, czy na długo zagości w Gabinecie. Jednak przyjemność płynąca ze stosowania Aqua Porin Ultra Effect w walce z wieloma defektami skóry, a szczególnie podrażnieniem, odwodnieniem czy przesuszeniem cery nie przemija. Wszystkie kosmetyki  wykorzystywane w tej kompozycji szybko się wchłaniają, mają lekką konsystencję i inspirujący zapach działający na zmysły, zapewniając niezapomniany luksus i komfort.

Ultra nawilżający mus do twarzy – ultra hydrating face mousse.

Nie mam ani jednego Klienta, który nie poznałby dobroczynnego działania musu ultra nawilżajacego! Odwiedzający Gabinet bardzo często mówią, że ich domową pielęgnację można również podzielić na dwa etapy: zanim wprowadzili do „pielęgnacyjnego menu” ten preparat i czas, od kiedy racjonalnie nawilżają nim cerę. Zatem to zabieg, który „namieszał” i wprowadził dużo dobrego na wielu płaszczyznach pielęgnacyjnych – tej profesjonalnej i domowej :-) Bardzo wartościowe dla mnie jako kosmetyczki jest to, że zabieg w połączeniu z codzienną pielęgnacją z użyciem stosownych preparatów osiąga rewelacyjne wyniki w walce z niedoskonałościami skóry.

Wskazania zabiegowe do Aqua Porin Ultra Effect:

– skóra silnie przesuszona, ekstremalnie odwodniona
– cera potrzebująca szybkiego uzupełnienia niedoborów nawilżenia
– skóra zmęczona, dojrzała, wiotka, której brak witalności
– skóra podrażniona i ultrawrażliwa, zaczerwieniona, wymagająca wyciszenia
Polecam go również osobom z problemem łojotoku, rozszerzonymi porami, błyszczeniem.

Profesjonalizm marki kosmetycznej Bielenda Professional polega na tym, że poszukuje nowych rozwiązań i dąży do stworzenia kosmetyków o najwyższej jakości. W Aqua Porin Ulta Effect wykorzystała wyniki badań naukowców, które zostały uhonorowane w 2003 roku Nagrodą Nobla w dziedzinie chemii.

Zapraszam zatem na tę wspaniałą 60 minutową przerwę dla urody, która poprawi Twoje samopoczucie, a skórę odświeży, nawilży, przywróci jej wypoczęty, promienny wygląd.Wpadnij do Kosmetyczki Roku na Aqua Porin Ultra Effect :-)
Gabinet Kosmetyczny Łódź – Bałuty ul. Srebrna 33
Tel. 601 891 506