40. Kongres LNE

„Kongres” to słowo, za którym kryje się potencjał, a gdy dodamy do niego liczbę 40 i organizatora, otrzymamy swoistą branżową mieszankę wybuchową. Taki będzie właśnie 40. Kongres LNE.

Choć czas płynie coraz szybciej, to zawsze chcę, aby już nadszedł listopad. To miesiąc, który kojarzy mi się z bardzo wartościowym wydarzeniem branżowym – Kongresem LNE, a złota polska jesień to wspaniała pora na wyjazd do Krakowa. Całe życie dedykowałam pracy, nauce i podnoszeniu kwalifikacji, dlatego wyjazdy na Kongresy, które nazywam „turystyką kosmetyczną” stanowią kropkę nad i.

Podczas wydarzenia z bliska i z szerokiej perspektywy obserwuję to, co dzieje się w mojej branży. Nie raz, nie dwa to na tego typu imprezach uświadomiłam sobie, która ze śrubek w moim biznesie szwankuje lub nawet nie działa i którą od razu po powrocie do Łodzi należy podkręcić.

Czas na refleksje

To również czas cennych przemyśleń i refleksji nad kierunkiem zmian i rozwoju mojego Gabinetu Kosmetycznego, zastanowienia się, co nowego pragnę osiągnąć w biznesie. Podczas Kongresu każdorazowo uświadamiam sobie, że uczestniczę w wyjątkowym wydarzeniu i swoistym kosmetycznym centrum dowodzenia, że należę do tego środowiska.

Kiedy Kongres już zasypia, ja jeszcze długo w scenerii krakowskiej nocy przeglądam katalogi, foldery, broszury i prospekty przyniesione do hotelu. W zeszłym roku na targach towarzyszących Kongresowi kupiłam i otrzymałam tyle skarbów do Gabinetu, że ledwo, ledwo zdołałam przetransportować je do pociągu.

Plan doskonały :-)

Listopadowy Kongres będzie jubileuszowym i organizatorzy zapowiadają niezliczoną ilość paneli dyskusyjnych, warsztatów, wykładów biznesowych i z rozwoju osobistego, premier kosmetycznych i podologicznych. Aby dobrze dobrać zabiegi do oferty gabinetowej, muszę dowiedzieć się o nich jak najwięcej. Łatwo zginąć w gąszczu tylu nowości i abym mogła dokonać najtrafniejszych zakupów i perfekcyjnie dopasować je do potrzeb pielęgnacyjnych moich Klientów, muszę zdobyć dużo informacji. Temu wszystkiemu właśnie służą krakowskie spotkania.

To sprytne połączenie wielu niezwykle ważnych dla mnie imprez, spotkań, wykładów, warsztatów i tę zbieżność geograficzną z piękną okolicą muszę pozytywnie i konstruktywnie wykorzystać ;-)

Zapraszam do Gabinetu :-)
Gabinet Kosmetyczny Łódź – Bałuty
ul. Srebrna 33 Tel. 601 891 506


2019-11-06T14:25:40+01:0005/11/2019|Categories: O mnie, Kongresy i Warsztaty, Aktualności|